חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום ראשון | 07.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 07.07.2024

גדי

השבוע מתחיל ביומיים וחצי די טובים ומבורכים בכל הקשור לענייני כספים ואהבה בזכות, מעבר הירח לבית השמיני שמעורר כתמיד את הכוחות הנפשיים שלכם וגורם לכם להיות רגשיים, אך גם אינטואיטיביים מאוד. ביומיים אלה אתם מבורכים ביכולת להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר וקרוב לוודאי שבעזרת התבוננות פנימית, תבינו דברים רבים שנסתרו עד כה מבינתכם.

דלי

נושא מערכות זוגיות, זוגיות ושיתופי פעולה יהיה במרכז ביומיים וחצי הקרובים בעקבות שיוט הירח בבית הזוגיות וכדאי שתקדמו את ענייניכם בנועם, תפגינו גמישות ותצרו שיתופי פעולה נוספים. היום הזה מוצלח בכל הקשור למשא ומתן, לחתימה על חוזה, לשיחה בארבע עיניים וליישור ההדורים וגם לשיחה בעניין אישי עם הבוס. זה גם יום מאוד מוצלח למי שענייני האהבה חשובים לו, אך גם יום מצוין לשדרג את המראה ולהשקיע בהופעה החיצונית.

דגים

השבוע נפתח ביומיים וחצי מעולים לקידום ענייני העבודה. חשוב שתשימו לב לפרטים הקטנים מבלי להגזים או להתפתות להיות ביקורתיים או להגזים בפרפקציוניזם, בעיקר כשזה קשור ליחסים עם הסובבים. מאחר שאתם מאוד מעשיים, תוכלו להשיג את כל היעדים שקבעתם לעצמכם ובמקביל, תוכלו גם להפגין חשיבה טובה ולהעלות רעיון מוצלח וחסכוני, עם כי כדאי שלא לחשוף אותו היום.

 

טלה

השבוע נפתח במצב רוח מעולה בשל מסעו של הירח לבית ההנאות והפרסום, מה שמעניק לכם שפע של מרץ, יכולת תחרותית וכריזמה אישית גבוהה, וזה בהחלט עשוי לגרום לכם להתבלט מאוד ביומיים וחצי הקרובים. מאחר שיהיה לכם קל יותר להשפיע על הסובבים ובכלל זה גם על בני המין השני, הרי שזהו יום מוצלח ליצירת קשרים, לקידום רעיונותיכם וגם למפגש קליל עם מישהו מהעבודה.

שור

אתם בפתחו של שבוע כשהרגישות שלכם גבוהה מהרגיל ויתכן שתחושו מופנמים מהרגיל או שנושאים משפחתיים וענייני מגורים יעסיקו אתכם יותר מהרגיל. מעבר הירח למזל אריה עשוי לעורר בכם גם געגועים לעבר, או להביא לכם מפגש מקרי או יזום עם אנשים או אירועים מהעבר. זהו גם יום מצוין להפגין עניין בשלומם של קרובי משפחה וידידים שמזמן לא הייתם עימם בקשר ולהזמינם לארוחה או לערב נוסטלגי משעשע.

 תאומים

השבוע מתחיל בקצב פעילויות מהיר, הרבה שיחות ואולי גם נסיעות שחלקן אולי יהיה לא מתוכנן. התקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום, לכן תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה מסוימת היום. עדיף שתנסו להיות יותר אובייקטיביים ותבחנו את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1