חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שני | 08.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 08.07.2024

גדי

מדובר ביום שבו תרגישו קושי להיות או לפעול לבד ועבודה משותפת יכולה לעודד חיבור יותר אינטימי במהלך הדרך. ייתכן שתזדמן לכם הזדמנות לעשות עסקה, שלכאורה נראית מושכת ומשתלמת מאוד, רצוי שלא תמהרו לקפוץ עליה בטרם בדקתם וביררתם את כול הפרטים והעלויות הנלוות. כדאי להתייעץ גם בתחושות הבטן שלכם.

דלי

אתם נראים מעולה היום ואנשים נוטים להימשך אליכם היום באופן מוגבר. למעשה זהו אחד הימים הכי מוצלחים החודש לאהבה. גם תמיכה בבני הזוג ונכונות לעזור להם זו הוכחה מעשית לאהבתכם ולכן רצוי שתשימו היום בצד את הצרכים האישיים שלכם ותנסו להפגין כלפיהם יותר פרגון ועדיף אם תוכלו גם לפעול יותר למענם.

דגים

עוד יום מלא פעילות שיבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את רוב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

טלה

עוד יום מעולה לבילוי חברתי, זוגי, או חוויתי מרגש, וגם יום נפלא ליצירת קשרים, או לעיסוק בתחביבים או בנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. השילוב של שיוט הירח בבית ההנאות וונוס בבית ענייני הממון, עשויים להביא לכם היום הרבה מזל בהגרלות אולם יחד עם זאת , הם עלולים לדרבן אתכם להוציא ממון רב כדי ליצור רושם על מסובבים.

שור

אתם לא בשיא שלכם, העולם הרגשי שלכם נמצא בפרונט מהיום ולכן יתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה אל תניחו ללחצים להסיט אתכם מהעיקר. החצינו היום את הצד הטיפולי שבכם, גלו יותר איפוק, סלחנות וותרנות. ייתכן ומפגש עם מישהו מהעבר יעזור לכם לראות את הדברים בדרך חדשה ויסייע לכם להתמודד עם הסיטואציה שאתם נמצאים בה.

 תאומים

מסעו של הירח לבית התקשורת יכניס לכם לראש מילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. היום תוכלו לפעול בכמה כיוונים בו זמנית ויהיה לכם קל יותר לקלוט מידע ולהתבטא.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1