חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שלישי | 09.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 09.07.2024

גדי

עוד בוקר מעולה לעסקים ולהשגת מימון כלכלי. האינטואיציה הגבוהה, יכולה לעזור לכם רבות בתחום העסקי או הזוגי. ההתעסקות האינטנסיבית בענייני כספים ורגשות תתחלף בשעות אחר הצהריים בסקרנות, צורך בהחלפת דעות, או היכרויות מעניינות עם אנשים ונושאים מעניינים. עם זאת ייתכן שתתקשו בימים הקרובים להסתדר עם הגבלות או לקבל מרות.

דלי

השעות הראשונות של היום יתאימו לשיחה חשובה, למפגשים אישיים ולפעילות חברתית. הירח שמשייט עדיין בבית הזוגיות מציין שזהו יום נפלא ליצירת הרמוניה ושיתוף פעולה סביבכם. העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית התשוקות. יגביר את הפעילות ההורמונלית שתחזק את המיניות.

דגים

מסעו של הירח בבית העבודה יעודד אתכם הבוקר להמשיך להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת.  בכול אופן חשוב שתקפידו לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים, לבית הזוגיות יעניק לכם, כמה ימים נפלאים לאהבה.

 

טלה

היום הזה מתחיל ביום מלא שינויים שמתחיל בהמון מרץ ובמצב רוח ידידותי שגם ממלא אתכם בצורך בריגושים, אך לפעמים יכול גם לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל הזה עשוי להשתנות משעות אחר הצהריים בעקבות מעבר הירח למזל בתולה, מה שיכול להגביר את העומס בימים הקרובים, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתוכניותיכם.

שור

אתם פותחים את היום הזה כשהרגישות שלכם בשיאה, ומנגד הרוח שלכם ילך וישתפר משעות אחר הצוהריים ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת, שתלווה אתכם גם בימים הקרובים. מעבר הירח בסביבות השעה אחר הצהריים המאוחרות לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות וזהו בהחלט עשוי להיות ערב נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

 תאומים

היום הזה נפתח באנרגיה קצת תנועתית ולכן צפוי לכם בוקר עמוס במטלות שדורש מכם להפגין יותר יכולת תמרון בין כמה נושאים בבאת אחת. עם זאת זהו זמן מצוין ליצירת קשרים, להשגת מידע ולהרחבת הידע בכלל. הרגישות שלכם תלך ותגבר לעת ערב בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים ונראה ששעות הערב יתאימו מאוד לאירוח חברים ולביקורים משפחתיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1