חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ למחר | יום רביעי | 10.07.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום רביעי! – 10.07.2024

גדי

תרגישו היום פרץ אופטימיות, אנרגיה וביטחון עצמי, אך תהיו מנגד חסרי סבלנות. לכן, תתכן היום נטייה לפעול במהירות, אך לא תמיד עם שיקול הדעת המעמיק שאתם מורגלים, מה שיכול להוביל אפילו ללקיחת סיכונים. עם זאת נראה שפתיחות לרעיונות חדשניים ותקשורת טובה עם הזולת, יעצימו את הפוטנציאל של היום הזה.

דלי

ישנה האפשרות שתרגישו היום קושי להיות או לפעול לבד ועבודה משותפת יכולה לעודד חיבור יותר אינטימי בעתיד. ייתכן שתזדמן לכם הזדמנות לעשות עסקה, שלכאורה נראית מושכת ומשתלמת מאוד, מומלץ שלא תמהרו לקפוץ עליה בטרם בדקתם וביררתם את כול הפרטים והעלויות הנלוות. כדאי להתייעץ גם בתחושות הבטן שלכם.

דגים

מסעו של הירח בבית הזוגיות והשותפים, מחזק ומרגיע אתכם, וככל הנראה זוהי תחילתם של מספרת ימים שבהם נושא הזוגיות ושיתוף הפעולה יקבלו דגש מוגבר ולרוב גם מבורך. מומלץ שתנצלו את הימים הקרובים לשיפורים אסתטיים בהופעתכם, תנתבו את הפעילות להעמקת שיתופי פעולה ולשיפור היחסים הזוגיים. לפנויים ולפנויות שביניכם כדאי להתעסק יותר בפעילות רומנטית אם אתם מעוניינים בקשר זוגי.

 

טלה

היומיים הבאים מזמנים לכם מיקוד בענייני העבודה. מסעו של הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, ידרבן אתכם ביומיים אלה להיות יותר יעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים. יתכן שתגבר גם הנטייה להקפדה בפרטים הקטנים ולביקורתיות רבה.

שור

רצוי מאוד שתאמצו ביומיים הקרובים את היצירתיות הגוברת ואת יכולת השפעתכם על הסובבים, כדי להתבלט, לשכנע ולהפגין את כושר המנהיגות שלכם. שימרו חלק מהמרץ לשעות הערב, לפעילות חברתית או רומנטית, לפנויים ולפנויות שבניכם יהיה הרבה יותר קל לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות.

 תאומים

למרות שמסעו של הירח במזל בתולה יהפוך אתכם להרבה יותר רגישים ופגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת. כמו כן ייתכן שתתקלו בימים אלה במישהו שפועל נגד האינטרסים שלכם בחשאי, בכול מקרה אל תסמכו יותר מדי על אחרים ואל תשתפו אותם באשר יושב עליכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1