חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום רביעי | 21.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום רביעי! – 21.02.2024

גדי

האנרגיות הרגשיות ילכו ויתעצמו בימים הקרובים, בעקבות מסעו של הירח בשעות אחר הצהרים לבית התשוקות וההשקעות וזה עשוי לעודד עיסוק אינטנסיבי בענייני אהבה או כספים. האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי והימים הקרובים מצוינים לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולעסקות, אך מומלץ שתתענגו בלילות בבילוי אינטימי עם בני הזוג.

דלי

מסעו של הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו עוד יום עמוס וטורדני למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, להימנע מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהרים, לבית הזוגיות ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה והלילות הקרובים מצוינים כדי להקדיש יותר תשומת לב לבני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם מומלץ לשפר את הופעתכם ולצאת לחפש את אהבתכם.

דגים

מדובר ביום מלא שינויים שיחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שמגביר את מצב הרוח הטוב וממלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, אם כי לפעמים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל והחברותי עשוי להשתנות משעות אחר הצהרים בעקבות מעבר הירח למזל אריה, מה שיכול להגביר את העומס בעבודה, את הרגישות הבריאותית, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתכניותיכם בימים הקרובים.

 

טלה

הרגישות שהייתה טמונה בכם בימים האחרונים תתפוגג משעות אחר הצהרים ומצב הרוח ילך וישתפר, זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם באנרגיה תחרותית ויצירתית שתלווה בצורך בפעילות מגוונת, שונה ולא שגרתית. החשיבה שלכם תהפוך בימים הקרובים לפורייה ויצירתית ומומלץ שתנצלו את הערב ואת הימים הקרובים לפעילות מהנה ולבילויים. ייתכן שאף יצוצו הזדמנויות ספונטניות מפתיעות, העיקר שגם אתם תפגינו יותר יוזמה, תעוזה ויצירתיות.

שור

תמשיכו להביע הבוקר מרץ בלתי נדלה לצד חשיבה יצירתית וכושר ביטוי שנון, הדבר יסייע לכם לפעול בזריזות וליצור שיתוף פעולה בלי מאמץ רב. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל אריה, ישפיע גם עליכם ואתם תעדיפו כנראה לבלות בחברת האנשים הקרובים לכם או להישאר בבית ולצפות בתכניות בטלוויזיה או לבקר חברים.

 תאומים

הקצב הזחלני של הימים האחרונים משתנה משעות אחר הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1