חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום חמישי | 22.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום חמישי! – 22.02.2024

גדי

אתם כלולים להיות היום עקשנים ורכושניים מהרגיל ולהתקשות להתפשר, אולם זה עשוי להיות יום מוצלח לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולמימוש רווחים וגם יום נהדר לאהבה. שיוט הירח בבית התשוקות וההשקעות מגביר את חשדנותכם כמו גם את חושניותכם, ואם מתעוררת בכם תחושה שאולי מישהו פועל בניגוד לאינטרסים שלכם מאחורי גבכם, חשוב שתבדקו זאת היום, אך כדאי שתעשו זאת בחשאיות ובחכמה. אגב, מאחר שסוף השבוע שבפתח מוצלח לטיולים ולפעילויות לא שגרתיות וכדאי שתכינו את רכבכם לנסיעות ארוכות.

דלי

מסעו של הירח היום בבית הזוגיות שמול מזלכם, ממשיך לחזק את ביטחונכם העצמי ומעודד אתכם לקדם את עניינכם בצורה נעימה, מתפשרת והרמונית עם הסובבים ולכן, זהו יום מצוין לשיפור שיתוף הפעולה, ליצירת קשרים, למשא ומתן או לשיחה אינטימית עם בני הזוג. גם הפן החיצוני חשוב היום וכדאי שתשקיעו יותר מחשבה ותשפרו את הופעתכם, בעיקר אם אתם פנויים ומחפשים קשר רומנטי. מומלץ גם לבדוק אפשרות להפתיע את בני הזוג ולחגוג את סוף השבוע שבפתח באיזה מקום קסום מחוץ לעיר.

דגים

צפוי לכם יום לחוץ ודחוס וככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן. אם עוד לא שוחחתם עם הבוס לגבי שיפור תנאי עסקתכם, או בנוגע לקידומכם המקצועי, כדאי שתעשו זאת היום. עם זאת רצוי לגלות יותר ערנות למה שמתרחש במסתרים, מתחת לפני השטח ומאחוריי גבכם.

 

טלה

יום נחמד שנפלא לבילוי חברתי, זוגי, או חוויתי וגם יום מצוין ליצירת קשרים, או לעיסוק בתחביבים או בנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. אתם מאוד יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה הרבה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות, או תישארו הערב לבדכם בבית.

שור

מסעו של הירח במזל אריה ממשיך להדגיש את ענייני המשפחה ונושאים שקשורים לעבודה או למגורים. מומלץ שתנצלו את הערב למפגשים אינטימיים עם בני המשפחה או עם החברים הקרובים. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג באיזו הזמנה למסעדה איכותית או להפשיל שרוולים ולהכין ארוחה מיוחדת בעצמכם.

 תאומים

על אף שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. מומלץ שתנצלו את שעות הערב לבילוי קליל, זאת מכיוון שבמהלך סוף השבוע האנרגיה הידידותית הזו תתפוגג במידה מסוימת ונראה שאתם תחושו יותר עייפים ומכונסים בתוך עצמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1