חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי – יום שלישי – 06.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 06.02.2024

גדי

על אף שאתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח במהלך שעות הצהריים למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים. נצלו את הימים הקרובים להתחלות וליוזמות חדשות, להעמקת הקשר הזוגי וגם לשיפור התקשורת והיחסים עם החברים בעבודה.

דלי

אתם מהירי מחשבה גם הבוקר, מגלים יצירתיות וקל לכם יותר להשפיע על הסובב, לכן אנשי המכירות והשיווק שביניכם יזכו להצלחה רבה עד לשעות הצהרים. מעבר הירח במהלך שעות הצהריים לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית וכדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם להערב, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

דגים

נראה שצפוי לכם עוד בוקר עמוס, אולם  מעבר הירח במהלך שעות הצהריים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. לכן מצב הרוח שיהפוך לשובבי ולבבי יותר, ילווה אתכם בימים הקרובים ואלה יתאימו למפגשי חברים קלילים ולפעילות בידורית, במקביל כדאי שתנסו להרחיב את המעגל החברתי שלכם זה יכול לפתוח לכם דלתות גם במישור המקצועי.

 

טלה

מסעו של הירח בתחילת היום בקשת מצוין לנסיעה ארוכה ללמידה ולמבחנים, ונראה שרעיונות שתעלו הבוקר יזכו להערכה רבה ויחזקו את מעמדכם. אולם משעות הצהרים וזאת בעקבות  מעבר הירח במהלך שעות הצהריים לבית הקריירה שבמזל גדי, יגבר את העומס עליכם, סדרי העדיפות ישתנו וייתכן שאתם תהפכו לנוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים בימים הקרובים.

שור

הכבדות והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו במהלך שעות הצוהריים, עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים. כדאי שתפגינו יותר ספונטניות, תנצלו הזדמנות לצאת לנסיעה ארוכה, או שתבררו על איזו פעילות תרבותית מעניינת לימים הקרובים.

 תאומים

האנרגיות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח במהלך שעות הצוהריים לבית התשוקות. על כן מומלץ שתנצלו את הלילות הקרובים לחיזור, ליצירת אווירה רומנטית וגם ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים. האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי והימים הקרובים מצוינים לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולעסקות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1