חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שבת | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שבת | 24.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שבת! – 24.02.2024

גדי

הירח המלא שיכניס השבת אור לבית שקשור לתפיסות עולם ולהרחבת אופקים, מציין שהשבועיים הקרובים הם הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ולהסתכל אל עבר העתיד ולחשוב על התפתחותכם, דרך לימודי המשך, קורסים או נסיעה לחול. הדמיון שלכם יהיה פורה יותר בשבועיים אלה ואתם עשויים להעלות רעיונות מעניינים, או ליהנות משיחות וממפגשים אינטלקטואלים, אך יתכן שיגבר בכם הצורך לעשות איזה שינוי כיוון או להתנסות בחוויה הרפתקנית.

דלי

הירח המלא שיכניס השבת אור לבית שקשור לשליטה, לרגשות, לרכוש ופיננסים יגביר בשבועיים הקרובים את הפעילות בתחומים אלה. תקופה זו מתאימה לבדיקת המצב, להתייעצויות עם מומחים פיננסיים ולמימוש רווחים. זה הזמן לקבוע נהלים וסדרי עדיפות לשימוש בכספים, אולם יתכנו גם קונפליקטים, בעיקר עם בני הזוג, או השותפים העסקיים, בגלל הצורך של אחד הצדדים לשלוט על התחום הכספי ובזכות לומר את המילה האחרונה.

דגים

הירח המלא שיכניס השבת אור לציר הקשור ליחסים ולזוגיות יכול גם לחדד את הניגודים בין הצרכים הזוגיים לבין הצרכים האישיים שלכם. במהלך השבועיים הקרובים תחושו בעוצמה רגשית מוגברת וגם בצורך, בעיקר כשמדובר בפנויים ובפנויות, להתחייב בקשר קיים או למצוא קשר מחייב יותר. עדיף שתפעלו בתקופה הקרובה בדיפלומטית כדי לקדם את מטרותיכם ובעיקר בתחום הזוגיות ובעבודה.

 

טלה

בעקבות זווית הירח, אתם נוטים להיות היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. כמו תיתכן היום רגישות בריאות וזה לא הזמן לביקור חולים.

שור

הירח המלא שיכניס השבת אור לציר שקשור לאהבה, יצירתיות, פרסום, ייחודיות, חברה וילדים, ימלא אתכם במצב רוח נפלא שמתאים להשתתפות באירועים ובמפגשים חברתיים שונים. נושאים אלו יודגשו גם בשבועיים הקרובים וקרוב לוודאי שתחושו רומנטיים יותר והצורך לבטא זאת יגבר. להורים שבניכם, כדאי להעניק יותר תשומת לב לילדיכם ואם אתם פנויים כרגע מקשר בחייכם, יתכן שתתקלו בתקופה הקרובה באהבת חייכם, או שלפחות תיהנו מהיכרות מדליקה ומיוחדת.

 תאומים

רצוי שתביעו השבת יותר איפוק וגמישות ותזהרו מחיכוכים עם מישהו מבני המשפחה. הלחץ עליכם גובר בעקבות הירח המלא שיאיר השבת את הציר שקשור לענייני המשפחה, המגורים, קריירה וגם התדמית הציבורית. לכן בשבועיים הקרובים יתחדדו אצלכם נושאים אלו, וכנראה יהיה צורך בקבלת החלטות חשובות בצורה ברורה ואחראית. מומלץ להתייעץ עם אנשים קרובים אך גם להקשיב לתחושות הבטן שלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1