חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום ראשון | 25.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 25.02.2024

גדי

השבוע מתחיל ביום נמרץ ואופטימי המלווה בדחף עז לעשות היום משהו מרגש, שונה ולא שגרתי. הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים, מעורר את סקרנותכם ומעודד לחשיבה פילוסופית וגם לצורך להשמיע את דעותיכם או להגן על תפיסת עולמכם. מכיוון שהדגש היום על החשיבה הרי שצפויים לכם שיחות ומפגשים מעניינים וייתכן שאלה יביאו לכם תובנות עמוקות או יעוררו בכם רעיונות לא שגרתיים.

דלי

השבוע מתחיל ביום מעולה להתייעצות והתעסקות בענייני כספים ורגשות. המשך שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יסייע את העמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. מומלץ שתנצלו את היכולת המשופרת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר. עם זאת, אל תניחו לנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח להתחזק בכם היום, אחרת אתם עשויים למצוא את עצמכם פועלים היום באופן אובססיבי ואף עלולים להיתקל בכוחניות מהצד שכנגד, מה שיכול להביא למשבר ביחסים קרובים.

דגים

אתם מתחילים את השבוע ביום מעולה לשפר את היחסים עם הסובבים בעבודה ולהפתיע את בני הזוג בהפגנת יצירתיות רומנטית. ענייני יחסים, אהבה ושיתופי פעולה יתפסו מקום חשוב בסדר היום שלכם במחצית השבוע הראשונה ומיקום הירח היום יכול לסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שונות שנוצרו לאחרונה בתחומים אלו. מאידך אל תמהרו להאמין להבטחות ולמשמע אוזניים, ואל תחשפו מידע רגיש על עצמיכם.

 

טלה

השבוע מתחיל ביום מוצלח לקידום ענייני העבודה ולטיפול בענייני השגרה. נצלו את היצירתיות הגוברת למציאת דרכים יעילות וחסכוניות יותר.  זה יום מוצלח להגשת בקשות או הצעות או לעריכת שינויים בעבודה. אולם מומלץ שתשימו לב לפרטים הקטנים אך אל תגזימו בפרפקציוניזם או תהיו ביקורתיים מדי לאחרים והראו יותר נכונות לעזור ולהתנדב.

שור

זווית הכוכבים תגרום לכם לפתוח את השבוע הזה כשאתם מלאים באנרגיה נמרצת וידידותית, שתסייע לכם להתחבב, להשתלב וליצור קשרים. מכיוון שאתם מושכים היום יותר תשומת לב, אולי תקבלו הצעות מפתיעות. בכול מקרה, נצלו את האנרגטיות, התעוזה, כושר השכנוע המשופר ומצב הרוח הנפלא לקידום עניינכם המקצועיים וגם לפעילויות חברתיות או רומנטיות מבדרות, מעניינות, מאתגרות ויצירתיות.

 תאומים

אתם מתחילים את השבוע ברגשנות גבוהה שיכולה לגרום לעליות וירידות במצב הרוח, ולכן אתם זקוקים לסביבה חמה ומעודדת. ייתכן שתחושו צורך לפצות את עצמיכם באיזו רכישה מפנקת. שעות הערב יתאימו לבילוי או למפגש חברים קרובים באווירה ביתית. ייתכן שקרוב משפחה יספר לכם על איזה ג’וב מפתה שהוא יכול לסדר לכם וכדאי לבדוק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1