חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שני | 26.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 26.02.2024

גדי

זווית הכוכבים תעודד היום יצירתיות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית הקריירה שבמזל מאזניים יגביר את הלחץ או שיגרום לכם להפוך נוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים בימים הקרובים.

דלי

זהו עוד יום מעולה לעסקים, להשגת מימון ולהשקעות. גם הנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח ממשיכה היום בהשפעת הירח שמשייט בבית השמיני שמעורר את כוחות הנפש שלכם ויכול להוביל גם לתגובות רגשיות קיצוניות. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית הרחבת האופקים ישפר לטובה את מצב הרוח שלכם, שילך ויהפוך בימים הקרובים, לאופטימי ותאב יותר לריגושים.

דגים

מסעו של הירח בבית הזוגיות מציין שזהו יום נפלא לאהבה וליצירת הרמוניה ושיתוף פעולה סביבכם. העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית התשוקות. הדבר יגביר את הפעילות ההורמונלית שתעצים את המיניות. אולם במקביל המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם וגלו יותר גמישות, בעיקר בכל הקשור לענייני כספים.

 

טלה

פתיחת יום לחוצה שדורשת הקפדה על הפרטים והדיוק. מסעו של הירח בשעות אחר הצהריים לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לחיכוכים בניכם. לפנויים ולפנויות שבניכם יפתח בימים הקרובים חלון הזדמנויות לאהבה, אולם נראה שהיא תבוא ממקום לא צפוי.

שור

יום דינמי שיחל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך בשעות אחר הצהריים לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תוכניות שהכנתם לבילוי ליום הבחירות. על כן קחו הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. הסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, אחרת תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים.

 תאומים

למרות שאתם עדיין רגישים היום הבוקר, אולם הרגשנות הזו תתפוגג בשעות אחר הצהריים ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם ביומיים הקרובים. למעשה, מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה ומחר יום הבחירות, נראים מוצלחים למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1