חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שלישי | 27.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 27.02.2024

גדי

על אף שזהו יום חופשה לרובכם, הרי שאתם עשויים להיות דווקא לחוצים משום- מה, אולי  בגלל שאתם טעונים כעת באנרגיה נמרצת שזקוקה לפעילות רבה כדי להשתחרר. מיקום הירח בבית הקריירה מוצלח במיוחד למי שיעבוד היום. כמו כן תיתכן יום שיחה חשובה עם מישהו מהעבודה, מהמשפחה או מהשכנים, קחו את הדברים שתשמעו ברצינות.

דלי

אתם עומדים מול יום חופש דינמי שבוודאי יעורר בכם את החשק לשבור את השגרה ולפרוק את האנרגיות באיזו פעילות מאתגרת, או בהתנסות בחוויה חדשה. הירח בבית הרחבת האופקים והימצאותם של ונוס, כוכב האהבה שמשייט במזלכם לצידו של מרס היוזם, ימלאו אתכם באנרגיה סקרנית והרפתקנית ויכולת לגלות כושר חשיבה מהירה וכושר ביטוי שנון. מומלץ שתנצלו זאת למפגשים ולפעילויות שונות, שיכולות לרגש אתכם או להרחיב לכם את האופקים. עם זאת היזהרו מלהיסחף בלקיחת סיכונים.

דגים

מסעו של הירח בבית התשוקות ימשיך להטעין היום באנרגיות רגשיות, רבות עוצמה, שיכולות להביא לכם הרבה ברכה אם תנתבו אנרגיות אלה לעיסוקים בעלי אופי כלכלי, או תתנו להם מוצא בביטוי רומנטי חם ויצירתו אולם זה יהיה יום פחות מוצלח, אם תניחו לאנרגיות האלה לעודד אתכם לעקשנות ולכוחניות, או ליציאה למסע קניות בזבזני.

 

טלה

מסעו של הירח בבית הזוגיות מציין שזהו יום מוצלח לעיסוק בנושאים שדורשים שיתוף פעולה עם אחרים ובעיקר מומלץ שתיהנו מהיום החופשי הזה, במגוון פעילויות רומנטיות או מהיכרויות חדשות. תוכלו גם לנצל היום את הימצאותם של ונוס, כוכב האהבה שמשייט בגזרה החברתית לצידו של מרס שליטכם האסטרולוגי לפעילות חברתית ולהיכרויות מעניינות.

שור

שימו היום את הביקורת בצד והפגינו יותר נכונות לסייע  לאחרים. יש לכם היום הזדמנויות להכיר אנשים חדשים וליצור קשרים טובים לעתיד, גם אם אתם  עובדים ביום הבחירות. שיוט הירח בבית הבריאות והעבודה הוא סיבה מספיק טובה לנצל את היום להתעסק בשיפורים שונים בבית, או כדי לנצל את היום החופשי הזה, לפעילות ספורטיבית, בריאה ומהנה.

 תאומים

בין הימים הכי טובים החודש עבורכם הן מבחינה חברתית והן באהבה, לכן הפגינו יותר יוזמה, יצירתיות והעזה. הירח שמשייט היום בבית הבילוי והרומנטיקה, יעודד אתכם להתחבר היום לצד הנהנתן שבכם ומומלץ שתנצלו את האנרגיות הטובות ואת היום החופשי הזה לאהבה, לבילוי עם בני המשפחה, למפגשי חברים ולשאר ההנאות הקטנות של החיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1