חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום רביעי | 28.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום רביעי!

גדי

על אף שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, נראה שאתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה היום, עם כי לפעמים אתם עשויים להיות גם מאוד עקשניים. ייתכן שתצטרכו להציב מדי פעם גבולות לאחרים. אך כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה וחשוב שתמנעו מהעברת ביקורת או מתגובת יתר להתגרויות.

דלי

אתם לא רגועים היום, אך אתם מלאים באומץ לב, מרץ, התלהבות, מאוד יצירתיים וקולטים די בקלות מידע וחומר חדש. זהו גם יום שבו אתם עשויים להיות מעורבים בפעילות או באירוע  לא שגרתי. זהו בהחלט יום נהדר למפגשים ושיחות, אם כדי להתפלסף עמם על המתרחש בארץ ובעולם, או כדי לשתף אותם בתכניותיכם.

דגים

עיסוקכם בעניינים חומריים נמשכת וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח מאוד לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. מיקום הירח מגביר את השפעתכם על אנשים ובעיקר על בני המין השני, תוכלו לנצל זאת ליצירה ולהעמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים, לבלות את הלילה בצורה חושנית.

 

טלה

תראו היום מעולה ואנשים נוטים להימשך אליכם היום באופן חריג. למעשה זהו אחד הימים הכי מוצלחים החודש לאהבה. גם תמיכה בבני הזוג ונכונות לעזור להם זו הוכחה מעשית לאהבתכם ולכן רצוי שתשימו היום בצד את הצרכים האישיים שלכם ותנסו להפגין כלפיהם יותר פרגון ועדיף אם תוכלו גם לפעול יותר למענם.

שור

יום לחוץ ודחוס למדי שיבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. אתם בהחלט יכולים היום לעמוד בכול המשימות בהצלחה, אולם חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם בלי להתפזר יותר מדי. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 תאומים

יום נדבר, מבורך ומלא באנרגיות חיוביות שיעודדו אתכם להתבלט, להדגיש את הצד הייחודי שבכם בעבודה, או כדי לספק את צרכי ההנאה והאהבה. שיוט הירח בבית הרומנטיקה והנאות החיים ימלא אתכם באנרגיות חיוביות ומשעשעות שירוממו לכם את מצב הרוח, יגביר את הפופולריות ויעודד פעילות מעניינת, הפגנת יצירתיות, וגם מוצלח מאוד למפגש אינטימי לא שגרתי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1