חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שבת | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שבת | 02.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שבת! – 02.03.2024

גדי

האנרגיות החברותית שהיו לצדכם בימים האחרונים ילכו ויתאיידו בהדרגה משעות אחר הצוהריים, בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מה שיכול להגביר את הרגישות ולהפיל עליכם תשישות ואי חשק. לכן, אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי משעות הערב ונסו למלא את הריקנות הפנימית, בדברים בעלי תוכן רוחני וגם בילוי מאוורר במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר, לעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

דלי

קשות העורף עדיין שולטת הבוקר אך מעבר הירח אל הבית החברתי ישנו משעות אחר הצוהריים את האנרגיות שלכם לידידותיות יותר ואת הקצב למהיר יותר, עם זאת תיתכן איזו חוסר רציפות בין הדברים ואולי אף יתרחשו אירועים לא צפויים. מיקום הירח, יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את רובתשומת הלב. כמו כן ישתפרו סיכויי ההצלחה לפנויים ולפנויות שביניכם ולכן מומלץ להשתתף באירועים ולנצל הזמנות לבילוי, בעיקר אם זה יתרחש במקומות מעניינים שיש בהם אנשים מעניינים ומגוונים

דגים

אנרגיה הקלילה וההרפתקנית שממשיכה למלא אתכם גם הבוקר מתאים לפעילות משחררת בטבע. אולם האנרגיות יחלו להשתנות משעות אחר הצהריים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית התדמית, מה שדורש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית שנובעים גם מהצורך לעשות איזו הפרדה בין ההיגיון לרגשות. מיקום הירח עשוי לגרום לכם גם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולפעמים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים.

 

טלה

יהיה קל יחסית למשוך אתכם היום בלכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה, ואם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה עד לשעות אחר הצוהריים. למעשה, מעבר הירח בשעות אחר הצוהריים לבית הרחבת האופקים ישנה את מצב הרוח הרגשני מהבוקר לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית. על כן צאו אחר הצוהריים לנסיעה ליעד רחוק, צאו לסרט ואולי למסיבה נחמדה שם בוודאי תכירו אנשים מעניינים. העיקר שתהיו קצת ספונטניים וגמישים יותר ותצאו למקומות שמעוררים בכם ריגוש ועניין.

שור

האנרגיה השלווה שהייתה טמונה בכם בימים האחרונים, הופכת ליותר רגישה ותובענית משעות אחר הצוהריים, בעקבות מעבר הירח מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון. הדבר עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  לוהט, סקסי ומרגש. אולם אם אתם יוצאים בערב למקומות הבילוי והקניות, רצוי שתקבעו מראש את הגבולות להוצאותיכם, כדי שלא תיסחפו בקניותיכם בסכומים שמעבר ליכולתכם האמיתית.

 תאומים

נראה שבפתיחת היום אתם תהיו עדיין תחת השפעתו של הירח שמשייט בבית שקשור לענייני בריאות, סדר וניקיון ולכן אם יש לכם זמן אולי כדאי לנצל זאת כדי לעבור על הארון, על הספרייה או לעשות קצת סדר בניירת שהצטברה. מצב הרוח ישתפר משעות אחר הצוהריים ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר. למי שפנוי להרפתקה רומנטית, מומלץ להשתתף באיזו מסיבה או באירוע חברתי שיתקיים באיזה מקום מרוחק או לא שגרתי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1