חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | 01.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שישי! – 01.03.2024

גדי

מסעו של הירח לבית החברים והאירועים, מציין שמצפה לכם סוף שבוע מעניין ולא שגרתי ולא מן הנמנע שתתקלו גם באירועים מפתיעים ולא צפויים. ככל שתהיו ספונטניים, חברותיים ויצירתיים יותר, כך  תוכלו גם ליהנות יותר ביומיים הקרובים מהתרחשויות השונות ויהיה לכם קל להסתגל ולזרום עם קצב העניינים שהופך מהיר, מרגש וחסר רציפות.

דלי

על אף שמסעו של  הירח למזל עקרב מעורר בכם בדרך כלל קשיחות ושיפוטיות, הרי שמומלץ שתהיו במהלך סוף השבוע יותר מאופקים ושקולים בדבריכם, זאת מכיוון שמישהו יכול להיפגע, לנטור לכם, או לצנן את הקשר בניכם. התחום החברתי די פעיל ומרכזי בתקופה זו בזכות מיקום השמש בגזרה החברתית, נצלו זאת למפגשים ולהיכרויות.

דגים

הסופ”ש הזה תצליחו לגלות תקשורתיות טובה, להפגין מחשבה יצירתית, להעלות רעיונות מבריקים, או פשוט ליהנות מפעילות תרבותית, שיחה מעניינת והיכרות עם אנשים ונושאים חדשים. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, נוסך בכם אופטימיות רבה שמגבירה את הרצון לנצל את חופשת סוף השבוע לפעילות שונה ומעניינת יותר.

 

טלה

אתם צפויים להביע הרבה יותר רגישות ולהיות אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים בסופ”ש הזה. מה שנראה כסוף שבוע מפתיע ומרגש לאוהבים ולפנויים ופנויות שבניכם ומומלץ לנצלו היטב. למעשה נראה שחוסר האנרגיה שפוקד אתכם לאחרונה ימשיך לגרום לכם בשלושת השבועות הראשונים של חודש מרץ לתנודתיות רגשית, לקושי להתמקד ולפער בין הציפיות למציאות.

שור

מסעו של הירח לבית הזוגיות מראה שזהו סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי ורומנטי וגם מצוין לשיחה אישית ולליבון עניינים שבלב. כדי ליהנות יותר מהיומיים הקרובים רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו. התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג והפתיעו אותם ביוזמה רומנטית יצירתית.

 תאומים

מסתמן כי הסופ”ש הזה הכי מתאים למנוחה ולבילוי עם האנשים הכי קרובים אליכם. מעבר הירח לבית הבריאות עשוי לעודד אתכם להשקיע היום יותר אנרגיה בשינויים ובסידור קצת שונה של המגורים. כמו כן כדאי שתשימו לב בסוף השבוע הזה לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת נחלשות היום ובריאותכם רגישה יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1