חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום ראשון | 03.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 03.03.2024

גדי

השבוע שלכם מתחיל ברמת אנרגיה נמוכה שמעודדת חולשה, שיבושים ופיזור נפש ומתאימה יותר להתעסקות בפילוסופיה ובנושאים רוחניים, ופחות לטיפול בנושאים מעשיים. ככלל, נצלו את האינטואיציה שבמיטבה כעת, כמצפן שיסייע לכם לנווט את עצמכם היום. עדיף שתתחילו את היום בנושאים העיקריים והדחופים ואם תתעייפו תוכלו לדחות את מה שנותר להמשך השבוע.

דלי

אתם מתחילים את השבוע כשאתם במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי וכדאי שתפתחו את ליבכם לחברים וגם לאנשים זרים שעשויים להפתיע אתכם היום ובגדול. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. כאמור קצב מהיר, מצב רוח חברותי וצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.  השתתפות באירועים וכינוסים להביא לכם היכרויות מעניינות ומועילות ואולי גם כמה  “טיפים” בנושאים מקצועיים או כלכליים.

דגים

השבוע שלכם מתחיל כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מה שמגביר את העומס והלחצים עליכם ודורש מכם לפעול במרץ, באיפוק ובנחישות. אולם זה בהחלט יום מוצלח למחפשי העבודה ולכול החרוצים והשאפתניים שבניכם שרוצים להתקדם. אופציות והזדמנויות חדשות בפתח עשויים להביא אפשרויות מעניינות להגדלת הרווחיות, זהו גם יום מצוין ללחוץ על המעביד לשפר את שכרכם או לקדם אתכם לתפקיד אחראי יותר.

 

טלה

תתחילו את השבוע מלאים במחשבות ורעיונות רבים שאולי אף יגרמו לכם לחוסר שקט נפשי ונראה ששיחות וחילופי רעיונות עם אחרים, יסייעו לכם להירגע. זהו יום מוצלח מאוד ללמידה, התייעצות ולפעילות לא שגרתית וגם לבילוי תרבותי. עם זאת קצב ההתרחשויות המהיר דורש מכם לגלות יותר ערנות ויכולת קבלת החלטות מהירה. ייתכן מפגש עם אנשים מעניינים

שור

תתחילו את השבוע כשהירח משייט בבית השמיני, מה שיעורר את הכוחות הנפש שלכם וגורם לכם להיות רגישים ומיניים יותר אך גם פגיעים יותר. מיקום הירח, ידגיש גם נושאים הקשורים לעניינים כלכליים, לרכוש ולענייני תקציב ומאזן תשלומים. לכן כדאי לבדוק שוב את שיקולי התקציב שלכם ואולי תמצאו דרך לחסוך בהוצאות היום.

 תאומים

מסעו של הירח גם היום בבית הזוגיות פותח את השבוע בתחושה נעימה שתעודד אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. זהו יום מוצלח בכל הקשור למשא ומתן, לחתימה על חוזה, לשיחה בארבע עיניים וליישור ההדורים. זהו יום מאוד מוצלח למי שענייני האהבה חשובים לו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1