חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שני | 04.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 04.03.2024

גדי

מסעו של הירח בבית תעצומות הנפש עשוי להגביר בכם את הרגישות ותחושת הבלבול,  לעורר בכם חשדנות, או להחליש אתכם פיזית ובמקרים מסוימים אפילו לדכא את החשק החברתי ולעודד להתכנסות. ביום שכזה, רצוי שלא תעמיסו יותר מדי על עצמכם, חשוב להיות זהירים, מסודרים ולהתחיל במה שדחוף תחילה וגם להתגמש בתוכניותיכם.

דלי

יום בוייב חיובי שבו הקצב מהיר וזורם בקלות, עם זאת זה גם יום לא שגרתי בו ייתכנו אירועים מעניינים, או לא צפויים, אפילו חוסר רציפות בין בדברים וגם הפתעות. אך אל תטעו, זהו בהחלט יום נהדר לפגוש חברים וותיקים, להרחבת המעגל החברתי, ליצירת קשרים מקצועיים נוספים, עם כי ייתכן גם ניתוק פתאומי ממישהו או ממשהו.

דגים

מסעו של הירח בבית הקריירה והשמש ומרקורי שבמזלכם מזרימים בכם אנרגיות מוגברות שישפרו את היכולת והמוטיבציה שלכם להניע את עניינכם המקצועיים במרץ ובנחישות קדימה. מכיוון שהקצב שלכם גבוה מאוד היום תוכלו להתבלט בעבודה, אלא שעדיף שתעסקו היום בפרויקט עצמאי וזאת מכיוון שממילא אחרים יתקשו לעמוד בקצב ובדרישות שלכם ועבודת צוות צמודה מידי יכולה לעורר מצבי ביקורת וחיכוכים מיותרים.

 

טלה

אתם תמשיכו להציג היום חשיבה מהירה ויצירתית, אולם עלולים ללכת לאיבוד בפרטים הקטנים. מיקום הכוכבים יאפשר לכם היום לחשוב בצורה אחרת, נצלו זאת כדי לבחון את תמונת המצב מזווית שונה ואל תחששו לבדוק דרכים נועזות ולא שגרתיות כדי להוציא לפועל את רעיונותיכם. יום מצוין גם לקשירת קשרים ולהתעסקות עם נושאים שקשורים לחו”ל, כמו גם זמן נהדר לסיור או להשתלמות מקצועית.

שור

האנרגיה הרגשית הגבוהה עשויה להדגיש גם היום את העניינים שבלב, לעורר את תשוקתכם ולגרום לכם להקרין משהו סקסי יותר. אכן זהו יום מצוין ליצירת יחסים לטווח הארוך וגם להעמקת הקשרים האינטימיים הקיימים. העיקר שתפגינו נאמנות, תהיו ישרים עם עצמכם ועם הזולת, תישמרו על איזון והרמוניה ותקפידו גם בשמירת על סודיות.

 תאומים

מסעו של הירח בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שתעודד אתכם לנצל את השפעתכם כדי ללכד את הכוחות סביבכם לכוח אחד ועוצמתי. זה עשוי להיות יום בעל משמעות גדולה בכל הקשור ליצירת קשרים וגם יום מוצלח לאהבה ורצוי שתתחברו לדמיון שלכם ותמצאו דרך נחמדה כדי לגוון את שיגרת הזוגיות בפעילות מלהיבה ורומנטית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1