חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שלישי | 05.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 05.03.2024

גדי

אתכם בפתחם של יומיים שמוצלחים מהרגיל וזאת בזכות מעבר הירח למזלכם שממלא אתכם באנרגיה רבה ומחזקת, שמשפרת את רמת הביצוע ומעודדת יוזמה ומעוף. זה הזמן לשים גז ולקדם את משימותיכם במהירות. עם זאת, מומלץ שתפעלו בחוכמה, אל תלחצו יותר מדי, הציעו את עזרתכם למי שזקוק לה ובעיקר פרגנו יותר, זה יתקבל בצורה חיובית וישתלם לכם בסופו של דבר.

דלי

היומיים הבאים נראים מעייפים, מעורפלים ורגישים וכדאי שתתכננו בחוכמה את ניצול האנרגיה הנמוכה שלכם, כדי שלא תתעייפו מוקדם מדי. מעבר הירח לבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. בכל מקרה, עדיף שתתכננו את פעילותיכם לפי סדרי חשיבות ודחיפות הנושאים ואל תתכננו מראש תוכניות, הם גם ככה עשויות להשתנות.

דגים

מסעו של הירח לבית החברתי יגביר את הפופולאריות שלכם ביומיים הקרובים ויעניק לכם יכולת שכנוע והשפעה רבה על רבים. ימים אלה מצוינים לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ומוצלחים גם ליצירת קשרים מקצועיים עם חברות גדולות. שעות הערב יתאימו למפגשים ולפעילות חברתית וזה גם הזמן להרחיב ולגוון את מאגר הקשרים שלכם, או לחדש קשרים שנותקו זה מכבר.

 

טלה

תרגישו חשופים יותר ביומיים הקרובים ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. היומיים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח עשוי לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית.

שור

צפויים לכם יומיים מוצלחים בהם אתם תחושו אופטימיים ביותר, אולם מכיוון שמקצב הדברים והאירועים שמשתנה, יכול הדבר לזמן לכם מצבים שלא צפיתם מראש, לכן רצוי שתפגינו ערנות וזהירות, כדי שתוכלו להגיב בזמן. מעבר הירח למזל גדי יגביר את ההשראה והדמיון ויעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. על כן היומיים הקרובים יתאימו כדי להיפתח לנושאים חדשניים, לשמיעת הרצאה מעניינת, ללמידה, לתכנון תוכניות ולהתייעצות.

 תאומים

על אף שיש לכם צורך להוכיח את עצמכם ומנהיגותיכם ולחזק את מעמדכם, עדיף לנהוג ביומיים הקרובים בצניעות ולא להידחף יותר מדי לקדמת הבמה. עם זאת נראה שהלחצים הגוברים מתחילים להשפיע נפשית אצל חלק מכם, ולכן קל לגרום לכם להתעצבן. חשוב שתמצאו דרך לתת להם מוצא, לפני שזה יתפרץ מכם בדרך לא מבוקרת. גם המצב הכלכלי ידרוש מכם יותר תשומת לב ביומיים הקרובים וייתכן שעל הפרק יעלו הצעות מעניינות להשקעה או בקשת עזרה להלוואה. כך או כך, מומלץ לשתף את בני הזוג  בלבטיכם ורצוי להגיע להבנות מראש בנוגע לסדרי העדיפות לגבי הוצאת הכספים המשותפים בזמן הקרוב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1