חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | 08.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שישי! – 08.03.2024

גדי

הפן החומרי יקבל חיזוק אצלכם גם בסוף השבוע ואם לא תדעו לספקו נכון, הוא עשוי להיות מנותב להוצאת כספים לרכישות ולקניות שונות, במטרה לפצות את עצמכם על החסכים הנפשיים. מצד שני, אם אתם זקוקים לסיוע כספי, הרי שזהו יום מוצלח לכך והכתובת הראשונה לבדוק זאת היא בתוך המשפחה. גם שיחה עם חבר קרוב יכולה להביא לכם עצה טובה או רעיון מוצלח.

דלי

תמשיכו לשאוב היום הרבה אנרגיה ועידוד ממיקום הירח במזלכם. יום השישי הזה יתאים מאוד לשינוי האווירה ולשבירת השגרה המשעממת, החברים יפרגנו לכם יותר ואם תגלו מספיק פתיחות ונכונות לזרום, הרי שתאפשרו לדברים חדשים להתרחש בחייכם. לעומת זאת מחר בשבת האנרגיות ישתנו והכבדות תגבר ויהיה לכם יותר קשה לנצל את הפוטנציאל.

דגים

תהיו היום רגישים משמעותית ובעקבות כך אתם עשויים להיפגע ולהיעלב די בקלות או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם. שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. עדיף שתנצלו את יום השישי לפעילויות קלילות שלא דורשות הרבה אנרגיה ולא נורא אם תעדיפו לבלות היום בביתכם.  מחר המצב כבר ישתפר.

 

טלה

עוד יום מלא אנרגיות שבו קצב הדברים מהיר, ואולי ילווה באיזו חוסר רציפות או שיצוצו אירועים בלתי צפויים. עם זהו גם יום שישי מאוד כייפי וחברותי, שבו הקסם שלכם גובר ואתם צפויים לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי גם שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם שיבלו היום במקומות הנכונים צפויה היכרות מעניינת ומרעננת בהחלט.

שור

הסופ”ש ישיב אתכם חזרה לקרקע המציאות ולחיק המשפחה. הימנעו היום מהנטייה להפגין עודף קשיחות וחוסר גמישות ובעיקר רצוי שתימנעו מגישה קשוחה ושיפוטיות, עדיף שתאמצו גישה חביבה ומתפשרת.  ברוב המקרים תוכלו למצוא פתרון לבעיה שמטרידה אתכם כעת בשיחה רגועה עם בני הזוג או שתתייעצו עם מישהו שכבר היה בסיטואציה כזאת.

 תאומים

אין ספק שתהיו אופטימיים ונמרצים היום, ונדמה שאתם מנסים להיות בכמה מקומות בו- זמנית. תוכלו ליהנות במהלך היום מתחושת חופש והרפתקנות בזכות הירח שמשייט בבית ה-9 המעורר בכם סקרנות ואת הצורך לצאת לטייל ולכבוש את המרחבים. תוכלו גם ליהנות משיחות ומפגש אינטלקטואלי, כיוון שיש לכם צורך בהחלפת דעות ובליבון רעיונות שונים החולפים בראשכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1