חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שבת | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שבת | 09.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שבת! – 09.03.2024

גדי

חוסר הרוגע הפנימי והנפשי שלכם גובר היום, ומעורר בכם צורך בריגושים, או צורך לערוך שינוי כלשהו, לגוון או להחליף דבר מה. כדאי לנצל את היום לגיחות קצרות לחברים או לקרובי משפחה, וגם לשיחות סלון.  כדי להגביר את הריגוש עדיף לבחור תוכנית שכרוכה בנסיעה ארוכה וכמובן גם זהירה, או לצאת לאיזה סרט או מופע מעניין.

דלי

הדמיון הפורה והיצירתי שלכם פותח מקום להיכרויות חדשות שיכולות להביא בתקופה הקרובה לשינוי משמעותי בענייני עסקים או אהבה. מסעו של הירח לבית הכספים שנמצא בגזרת מזל דגים, יעורר אצלכם ביומיים הקרובים את הצד החומרי הצרכני שיכול לעודד בזבזנות. על כן רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

דגים

מסתמנת לכם שבת נפלאה ואופטימית. מצב הרוח ישתפר מאוד בזכות מעבר הירח למזלכם ואתם תתמלאו באנרגיה רבה ומתלהבת שתעודד יוזמה והתחדשות ואף תגרום לאנשים לחבב אתכם או לחפש את קרבתכם. השבת הזו גם נהדרת לטיפוח חיי האהבה וגם לבילויים חברתיים ספונטניים.

 

טלה

השבת הזו מעולה במיוחד להתחברות לשלווה הפנימית ולעיסוק בעניינים רוחניים יותר. לא יזיק להאט קצת את הקצב היום ולהפנים את דברים שחוויתם לאחרונה. הירח יעבור הבוקר למזל דגים ולבית המסמל, הקרבה, הדחקה, תת המודע ופעילות מאחורי הקלעים, מה שגורם לכם בדרך כלל לירידה אנרגטית, תשישות, אך גם לצורך להעמיק ולחקור דברים המטרידים אתכם. בכול מקרה נסו לזרום אם הדברים בלי לקחת ללב אם יתרחשו שיבושים.

שור

אתם תניו היום יותר מלאי אנרגיה וחברותיים, זאת בעקבות מעבר הירח לגזרה החברתית ועל כן דרושה לכם פעילות מעוררת ושונה וגם גובר הצורך שלכם לקבל יותר אהדה ותשומת לב מהסובבים. כמו כן ישתפרו סיכויי ההצלחה לפנויים ולפנויות שביניכם ולכן מומלץ להשתתף באירועים ולנצל הזמנות לבילוי, בעיקר אם זה יתרחש במקומות מעניינים שיש בהם אנשים רבים מסוגים שונים.

 תאומים

מצב רוחכם משתנה היום, בעקבות מעבר הירח לבית התדמית, מה שדורש מכם להפגין ביומיים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית וגם צורך לעשות הפרדה בין ההיגיון לרגשות. מיקום הירח עשוי לגרום לכם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולפעמים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1