חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי למחר | יום שני | 11.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 11.03.2024

גדי

החיבור שלכם עם בני משפחתכם עשוי להיות חשוב ומשמעותי יותר בעיניכם בשבועות הקרובים, בעקבות מעבר מרקורי לבית שקשור לענייני המגורים ולבני המשפחה. זה הזמן לשתף את הקרובים לכם בתחושותיכם וגם להיות רגישים יותר למצוקות הקרובים אליכם. אצל חלקכם עשויים אף לחזור אירועים מן העבר באופנים שונים.

דלי

בשל מסעו של מרקורי, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזל טלה, אתם תהפכו בשבועות הקרובים לסקרניים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו  מידע מכל סוג או ואחרים יחושו חוסר מנוחה, אי שקט נפשי, אולי בגלל שקצב ההתרחשויות סביבכם, מואץ יותר. לתלמידים שבניכם מיקום זה עשוי לעזור להצלחה רבה יותר בקליטת חומר חדש ולהצלחה במבחנים.

דגים

מסעו של מרקורי לבית הכספים שלכם היום הופכת את העניינים הכספיים לאקטואליים יותר ובמהלך בשבועות הקרובים עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי.  מצד שני, ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים פיננסיים, חיכוכים הקשורים לכספים, ותסכולים רגשיים שעשויים לקבל את פיצויים בקניות ורכישות שונות ולפעמים גם מיותרות.

 

טלה

מסעו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת למזלכם, ישפיע בשבועות הקרובים על חשיבתכם, שתהפוך בתקופה זו למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בתקופה זו יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה. עם זאת, אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית ואם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים ומומלץ שגם תגבירו את זהירותכם בדרכים.

שור

ישנו סיכו שתרגישו בזמן הקרוב חוסר שקט נפשי וקושי לבטא את עצמכם בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, לבית התת מודע ומצולות הנפש. בשבועות הקרובים אתם עלולים לחוות בלבול מחשבתי וקושי לשתף אחרים במחשבותיכם, אולי מחשש שזה יפעל בסופו של דבר נגדכם. השגיחו בתקופה זו על כספכם מפני אובדן וטעויות והגבירו את ערנותכם גם במהלך הנסיעות ובקבלת החלטות חשובות.

 תאומים

הרצון שלכם לצאת לאור ולחשוף את דעותיכם יגבר בשבועות הקרובים, בעקבות מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת היום, לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד. המיקום החדש עשוי לעודד אתכם לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר. נצלו זאת כדי להיות פעילים יותר מבחינה חברתית ונצלו הזדמנויות להרחבת המעגלים החברתיים שלכם וליצירת קשרים עסקיים לעתיד.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1