חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי למחר | יום חמישי | 08.02.2024

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

למרות שמסעו של הירח גם היום בבית הזוגיות משרה בכם היום תחושה נעימה שמעודדת אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים, אתם עשויים להיתקל במישהו שמתעקש לפעול בניגוד להגיון שלכם. אולם העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהריים לבית התשוקות. על כן מומלץ שתנצלו את הלילות הקרובים לחיזור, ליצירת אווירה רומנטית וגם ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים. האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות

אריה

זווית הירח הבוקר תדגיש גם היום את הצורך לשוב לשגרה וגם את נושא העבודה והדרישה לדיוק  וההקפדה על הפרטים. אולם, מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהריים לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לחיכוכים בניכם. לפנויים ולפנויות שבניכם יפתח בימים הקרובים חלון הזדמנויות לאהבה, ייתכן שהיא תגיע ממקור לא צפוי.

בתולה

זהו יום מלא שינויים שמתחיל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך במהלך שעות אחר הצהריים לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תוכניות שהכנתם לבילוי הערב. כדאי שבימים הקרובים תיקחו הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. הסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, אחרת תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים.

 

מאזניים

הרגישות שהייתה טמונה בכם בימים האחרונים תתפוגג במהלך שעות אחר הצהריים ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה בהחלט עשוי להיות נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

עקרב

הרגישות שאופפת אתכם תלך ותגבר במהלך שעות אחר הצהריים בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים, אך מצפה לכם ערב מהנה אם תפגינו יותר יצירתיות בתכנון התוכניות. מיקום הירח בגזרה רגישה זו עשוי להקשות עליכם בימים הקרובים, אולם כדאי שתנצלו זאת בימים הקרובים לאירוח חברים ולביקורים משפחתיים.

קשת

הקצב הזחלני של הימים האחרונים ישתנה במהלך שעות אחר הצהריים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות