חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שלישי | 19.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 19.03.2024

גדי

מסעו של הירח בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שתעודד אתכם לנצל את השפעתכם כדי ללכד את הכוחות סביבכם. זה עשוי להיות יום בעל משמעות גדולה בכל הקשור ליצירת קשרים וגם יום מוצלח לאהבה ורצוי שתתחברו לדמיון שלכם ותמצאו דרך נחמדה כדי לגוון את שיגרת הזוגיות בפעילות מלהיבה ורומנטית.

דלי

יום לחוץ ודחוס ביותר ומומלץ שתשימו היום את ענייניי העבודה או הלימודים בראש. על כן חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את רוב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן ונראה שגם תזכו להערכה חיובית שתסייע לכם בעתיד.

דגים

יום מלא אנרגיות שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תוכניותיכם לימים הקרובים, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר.

 

טלה

רגישותכם נמשכת והתעסקות בענייני המגורים, המשפחה או בנושאים רגשיים אחרים יכולים לגזול מכם אנרגיה רבה. עם זאת זהו זמן נפלא לחשבון נפש ולהסתכלות פנימית כדי להבין טוב יותר את המורכבות של הדברים, או כדי להיזכר במכר וותיק שנשכח ולחדש את הקשר איתו.

שור

יום עם קצב מהיר ואנרגטיות גבוהה, שבו גם תשתפר מהירות החשיבה ותגבר הפתיחות לידע ולחדשנות. לכן זהו יום מוצלח להרחבת הידע, לתכנון תוכניות לטווח הקרוב, להעלאת רעיונות וגם לבילוי אינטלקטואלי כגון השתתפות בהרצאה מעניינת, יציאה למופע לסרט או למפגש חברתי ובעיקר לשיחות שונות ולחילופי מידע או פיסות רכילות מעניינות.

 תאומים

מסעו של הירח בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את האווירה הנעימה בשעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1