חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום רביעי | 20.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום רביעי! – 20.03.2024

גדי

זווית השמש תעמוד היום מול מזל טלה, תגביר בארבעת השבועות הקרובים את רגישותכם וימקד אתכם יותר בנושאים הקשורים למשפחה ולמגורים. תקופה זו מצוינת לעשיית שינויים ושיפורים במגורים או אפילו לחשוב על מעבר דירה. בתקופה זו יהיה לכם כייף לארח ולהכין ארוחות מיוחדות ויתכן שגם נושאים או אנשים מהעבר יחזרו ויופיעו בחייכם.

דלי

בשל מעבר זווית השמש מול מזל טלה ולבית החשיבה, הלמידה והתקשורת, סקרנותכם תתעצם אך גם קצב ההתרחשויות ישתנה ויהפוך מהיר יותר אך יתכנו גם הפתעות או הפרעות בלתי שגרתיות בארבעת השבועות הקרובים. כדאי לנצל תקופה זו לקורסים ולהשתלמויות, שדרוג מכשירי תקשורת וגם לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, שכנים, חברים ושותפים לעבודה, לפחות ברמת התקשורת היומיומית. הבעיה שבתקופה זו אתם עלולים להיות גם יותר מדי אימפולסיביים או חסרי סבלנות לזולת.

דגים

בשל מעבר זווית השמש למזל טלה ולבית הכספים,  כדאי שתבדקו את הערכים החומריים הבסיסיים שלכם, ותקבעו אולי מחדש את סדר החשיבות לגבי הוצאת הכספים. בשבועות הקרובים, אתם עשויים להפגין נדיבות רבה יותר ואכן הבעיה העיקרית בתקופה זו היא לדעת היכן לשים גבולות, כדי לא להיסחף יותר מדי בבזבוזים. לכן, לפני שאתם נכנסים להרפתקה פיננסית ולוקחים סיכונים, עדיף שתתייעצו עם מישהו שמבין בעניינים האלה.

 

טלה

ההתחזקות האנרגטית שהגיעה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תוכניותיכם לשנה הקרובה. זווית השמש שתעבור היום למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתשיב את ביטחונכם העצמי, תגביר את המודעות שלכם לצרכים שלכם ותעודד יוזמות חדשות. אולם אם תהיו אנוכיים מדי, הדבר יקשה עליכם לראות את צרכי הסובבים ואז תתקשו לעבוד עימם בהרמוניה.

שור

בתקופה הקרובה אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת, או אפילו מחמאות, שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. זווית השמש שתעבור היום למזל טלה ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם בתקופה הקרובה לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם.

 תאומים

זווית השמש תחלוף היום במזל טלה, ותשכון בחודש הקרוב בבית המזוהה עם נושא החברים ותוכניותיכם לעתיד. מעבר השמש יגביר את הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות בשבועות הקרובים, אך מאחר שגם קצב הדברים משתנה, יתכנו לפעמים הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. בתקופה זו אתם עשויים להיות יותר פופולריים וחברותיים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, מנושאים ואנשים, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1