חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | 22.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שישי! – 22.03.2024

גדי

יום עם לא מעט אופטימיות ונמרצות שתמשיך לתוך סוף השבוע הזה ויתכן שמרוב התלהבות תנסו להיות בכמה מקומות בו זמנית. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים מגביר את הסקרנות וזקוק לריגושים רבים לכן, זהו אחד מסופי השבוע המוצלחים לטיולים, לסדנאות ולכל פעילות או התנסות לא שגרתית. אולם אין זה מבטל את הצורך בנקיטת זהירות.

דלי

תרגישו מושכים יותר ואף רגישים בסוף השבוע הזה, בזכות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית התשוקות, אך אתם גם עשויים למצוא את עצמכם, די בקלות, במערבולת רגשית סוערת. רצוי שתניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הלב, הדמיון, היצירתיות והתעוזה ותזכו בסוף שבוע מהנה ביותר.

דגים

תרגישו אנרגטיים וחברותיים יותר בסוף השבוע, זאת כתוצאה ממעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הזוגיות. זו ההזדמנות לשפר את חיי האהבה ואת מערכות היחסים שלכם. לכן רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו, התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג ולא יזיק אם תגלו יוזמה ותפתיעו אותם בהצעה יצירתית.

 

טלה

מסעו של הירח במהלך שעות הבוקר לבית העבודה והבריאות, לא תתרום לשיפור האווירה ומצב הרוח בסוף השבוע ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או כל מיני סידורים בעיר. רצוי שבסוף השבוע הזה תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות, בעיקר התלבשו נכון.

שור

סופ”ש מלא אנרגיות לפניכם שמצוין להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים, יגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם ויתאים בהחלט לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש.  כמו כן מומלץ שתנצלו את היומיים הקרובים לבילוי ולרומנטיקה, להתעסקות בתחביבים, לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי מהנה בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

 תאומים

ההתרגשות שבתוככם תתעצם בסוף השבוע בשל מסעו של הירח הרגשי במהלך שעות הבוקר למזל בתולה, יתאים למנוחה, או להשתתפות באירועים רגועים באווירה אינטימית גם ולמפגשים עם אנשים קרובים. מומלץ ליזום היום ארוחת ליל שבת משותפת עם בני המשפחה, או עם כמה זוגות חברים. עם זאת מומלץ שתמנעו בסוף השבוע ממפגש עם אנשים “בעייתיים” שאוהבים לבקר ונוטים לא פעם, להעכיר את האווירה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1