חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שבת | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שבת | 23.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שבת! – 23.03.2024

גדי

הסקרנות המתעצמת עשויה לגרום לכם החודשיים הקרובים להיפתח לנושאים חדשים ולתור אחר ריגושים ועניין. כניסת מרס למזל דגים ולבית החשיבה והתקשורת שלכם תשפיע בעיקר על דרך חשיבתכם, על התקשורת שלכם עם הסביבה ועל הצורך ליצור קשרים חדשים. הסקרנות היא המניעה אתכם בחמשת השבועות הקרובים ויהיה לכם יותר צורך בריגושים. מצד שני למרות שזו תקופה טובה ללימודים, תיתכן נטייה להתפזר על פני יותר מדי נושאים וכיוונים בו זמנית, מה שיכול להקשות עליכם בסופו של דבר לסיים אתמה שהתחלתם.

דלי

מסעו של כוכב מרס הנמרץ למזל דגים, צפוי לעודד את הצד החומרי שבכם ולדרבן אתכם בחודשיים הקרובים לחפש דרכים חדשות להגדלת הרווחיות. מצד שני, יתכן שהוצאותיכם יגברו, בעיקר בגלל שהצורך לקנות ולרכוש דברים שונים גובר, לעיתים, מבלי לעשות הרבה חשבון למצבכם הפיננסי. עדיף שתנסו להפגין בתקופה זו יותר איפוק ותתעלו את האנרגיה הזו לשיפור התחרותיות ולמציאת דרכים הגיוניות לאיזון התקציב ולהגברת החיסכון.

דגים

מסעו של כוכב מרס הנמרץ למזלכם יחזק אתכם פיזית ויעצים את הביטחון העצמי ואלה יגבירו בחודשיים הקרובים את יכולתכם למנף יוזמות חדשות משלכם, להפגין יותר תחרותיות ולהרשים את הבוסים ברמת הביצוע המצוינת שלכם. אלא, שבתקופה זו אתם עלולים דווקא להתקשות בקבלת מרות. לכן, במקום להתעמת, עדיף שתבקשו לקבל לידכם פרויקטים עצמאיים יותר. מאחר שכוכב מרס, מייצג גם אנרגיה אגרסיבית ואימפולסיבית מאוד, חשוב שתהיו זהירים ומבוקרים יותר, תעדיפו גישה דיפלומטית ואת עודפי האנרגיה שנותרו בכם תפרקו בפעילויות ספורטיביות, מהנות ומרגיעות.

 

טלה

מסעו של כוכב מרס היום לדגים יהווה תחילתה של תקופה בת כחודשיים, בה הרמה האנרגטית שלכם תרד ואתם אף עשויים לחוש אכזבה מכך שמאמציכם לקדם נושאים מסוימים לא עולים יפה ואולי דווקא אחרים זוכים בתהילה שלדעתכם מגיעה לכם. יתכן גם שתחושו שמאמציכם נחסמים על ידי גורם/ים הנסתרים מכם ולכן רצוי שתרפו קצת ותורידו את הקצב, תמקדו את מאמציכם בנושאים העיקריים, שאת קידומם רצוי לעשות בשקט, מבלי למשוך יותר מדי תשומת-לב. לסיכום: בתקופה הקרובה תזכו ליותר הערכה אם תפעלו בהתנדבות נטולת אגו ותראו נכונות להדריך, לעזור או לייעץ לאחרים, עם זאת מומלץ לשתף אחרים בכמה שפחות מידע.

שור

מסעו של מרס הנמרץ, למזל דגים היצירתי ולבית החלומות, השאיפות  והתוכניות לעתיד, ישפיע רבות על מצב הרוח שלכם במהלך החודשיים הקרובים, שילך ויהפוך חברותי מאוד, הפופולריות תגבר, אך גם השגרה תראה לכם משעממת יותר. זהו בהחלט הזמן להשתתף יותר באירועים שונים, לצאת לבילויים ולמפגשים חברתיים, גם מתוך הצורך ביצירת קשרים חדשים, שיווק עצמי והפצת רעיונותיכם. אולם כדי להצליח באמת, יהיה עליכם להפגין גם רגישות חברית, כנה ואמיתית.

 תאומים

מסעו של מרס הנמרץ לבית הקריירה והתדמית, יגביר בחודשיים הקרובים את הלחץ, העומס, אך גם את השאיפה שלכם להישגיות ומצוינות, אך יגביר את המוטיבציה והנכונות שלכם להשקיע יותר בבנית הקריירה שלכם. אמנם זו עשויה להיות תקופה עמוסה, לחוצה, תובענית ושוחקת, אך זה נובע בעיקר מהשאיפה שלכם להגיע לעמדה בכירה ומכובדת יותר. בתקופה זו יתכנו גם חיכוכים עם אלה שיחושו מאוימים מהצורך שלכם לטפס למעלה, או מאלה שלא יסכימו עמכם ונראה שעדיף שתמצאו לעצמכם פרויקט אותו תוכלו לנהל בצורה עצמאית, אם מעט מאוד התערבות מלמעלה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1