חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום ראשון | 24.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 24.03.2024

גדי

מומלץ שתקחו את היום הזה ואת הפתיחות היחסית שמעניק לכם מיקום הירח ואת חג פורים, לעשיית דברים שלא העזתם ולא העליתם בדעתכם שתעשו אי פעם. לכן, אם מזמינים אתכם למסיבה המחייבת נסיעה ארוכה מחוץ לעיר, אזי לכו על זה ובעיקר נצלו את ההזדמנות שבפורים מותר לעשות שטויות והרשו לעצמכם להשתטות קצת. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים במה להתחפש הרי שתוכלו תוכלו להתחפש למנקה- ארובות מפויח, שעון קיר, ג’נטלמן אנגלי, שוטר, רב, כומר, אדם זקן מאוד, ארכיאולוג או אפילו לתיש.

דלי

מסעו של הירח בבית התשוקות וההשקעות, מעצים את האינטואיציה שלכם  ואתם עשויים לזהות היום הזדמנויות מעניינות להשקעה, אם כי כדאי לשקול את הדברים בזהירות ולהימנע מקבלת החלטות נמהרות. לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי לא לוותר ולהמשיך להשקיע היום במציאת האהבה. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש הרי שלכם הכי מתאימה תחפושת של כדורסלן, אסטרונאוט, טייס, שואב מים או דולפין.

דגים

זווית הירח בבית התשוקות וההשקעות, תגביר את האינטואיציה שלכם ואתם צפויים לזהות היום הזדמנויות מעניינות להשקעה, אם כי כדאי לשקול את הדברים בזהירות ולהימנע מקבלת החלטות נמהרות. לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי לא לוותר ולהמשיך להשקיע היום במציאת האהבה. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש הרי שלכם הכי מתאימה תחפושת של כדורסלן, אסטרונאוט, טייס, שואב מים או דולפין.

 

טלה

רמת האנרגיה ביומיים הקרובים תושפע בוודאי מאירועי חג הפורים, אולם נראה שדווקא היום העומס עליכם ילך ויגבר. בכול אופן, מיקום הירח בבית העבודה והבריאות דורש מכם להיות יותר מעשיים, קפדניים ומדויקים ובעיקר לשמור על איפוק. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש הרי שבגלל אהבתכם או משיכתכם לנושאים פיזיים, ספורטיביים ותחרותיים יתאימו לכם תחפושת של סופרמן, מתאבק, שוטר, לוחם סיני, לוחם שוורים או איש צבא וגם דרקון יורק אש, תרנגול קרב מקסיקני או לתינוק.

שור

זווית הירח בבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה תמשיך להעצים אתכם היום בהמון אנרגיה מוחצנת ויסייע לכם להתבלט ולהתיידד. למעשה היום יהיה לכם יותר כיף ומצב רוח שמתאים לאווירת חג הפורים לכן אל תדחו תוכניות לבילוי למחר. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש הרי שכשוורים יתאימו לכם תחפושת של עובד אדמה, אדם קדמון, כלי נגינה, מצמחי הגינה, מתאגרף מאיים ואפילו כספומט או כספת, כך או כך העיקר שהתחפושת תהיה עשויה בעבודת-ידכם.

 תאומים

רגישותכם תגבר היום ולכן כדאי שתחגגו היום את חג פורים עם החברים וקרובי המשפחה באווירה ביתית עליזה ושמחה ובכול מקרה כדאי שתנציחו את האירוע במצלמה. אגב, אם אתם עדיין מתלבטים למה להתחפש, הרי שהכי מתאים לכם להתחפש לדמות מעולם הספרות, קריין חדשות, עיתונאי, שחקן כדורגל, נהג אוטובוס, עמוד מודעות, זוג תאומים או מכשיר טלפון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1