חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שני | 25.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 25.03.2024

גדי

בשל הירח המלא שיפיץ אור בבית הקריירה והתדמית הציבורית, נראה, שענייני עבודה וקריירה יהפכו מרכזיים יותר בשבועיים הקרובים. אתם תוכלו להשפיע יותר ולקדם את האינטרסים הקרייריסטים שלכם, אם כי תצטרכו גם  יותר תמיכה, מבני המשפחה, או מבני הזוג. גם ענייני מגורים עשויים לעלות על הפרק ותיתכן אולי מחשבה על הרחבת המשפחה, אך מה שאולי הכי חשוב, שלמרות הנחישות הגוברת רצוי להפגין רגישות גם לסובבים ולהימנע מחיכוכים בעבודה, בעיקר עם בעלי התפקידים הבכירים.

דלי

בשל הירח המלא שיפיץ אור בבית הקשור לתפיסות עולם ולהרחבת אופקים, מציין שהשבועיים הקרובים הם הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ולהסתכל אל עבר העתיד ולחשוב על התפתחותכם, דרך לימודי המשך, קורסים או נסיעה לחו”ל. הדמיון שלכם יהיה פורה יותר בשבועיים אלה ואתם עשויים להעלות רעיונות מעניינים, או ליהנות משיחות וממפגשים אינטלקטואלים, אך יתכן שיגבר בכם הצורך לעשות איזה שינוי כיוון או להתנסות בחוויה הרפתקנית.

דגים

תרגישו היום יותר אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים היום ורצוי שתניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה שלכם בגבולות הסביר. הירח המלא שיאיר היום את הבית שקשור לשליטה, לרגשות, לרכוש ופיננסים יגביר בשבועיים הקרובים את הפעילות בתחומים אלה. תקופה זו מתאימה לבדיקת המצב, להתייעצויות עם מומחים פיננסיים ולמימוש רווחים.

 

טלה

שימו בצד את הבעיות ונצלו את ימי חג הפורים כדי לבלות וליהנות בעיקר עם בני הזוג. הירח המלא שיאיר היום את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות יכול לחדד בשבועיים הקרובים את הניגוד שבין הצרכים המשותפים, מול הצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. לכן, שימוש נדיב בדיפלומטיה וגישה מתפשרת יקדמו טוב יותר את מטרותיכם וישפרו את היחסים. גם הפנויים והפנויות שבניכם יחושו בתקופה הקרובה צורך להעמקת הקשר קיים או למציאת קשר מחייב יותר.

שור

הירח המלא שיפיץ היום אור בציר הקשור לעבודה, בריאות, עזרה לזולת ואויבים נסתרים. ונראה כי, בשבועיים הקרובים כדאי לעשות בדיקה כללית תקופתית, להתייעץ עם תזונאית, להירשם לחדר הכושר ולא יזיק לבדוק האם אין מישהו שפועל נגדכם מאחורי הקלעים. כמו כן, גובר הצורך להתמקד ולהקדיש יותר לפרויקטים בעבודה ולצורך להקפיד לעשותם בצורה יסודית ומושלמת עד כמה שאפשר. הכי חשוב שתפגינו בתקופה זו יותר רגישות לסובבים ובמקום דברי ביקורת, תייעצו ותקדישו מזמנכם למען מטרות אלטרואיסטיות או תעזרו ישירות לאחרים.

 תאומים

מצב רוחכם יתעלה בימים הקרובים שיתאימו להשתתפות במפגשים ואירועים שונים. בכול אופן, אם אתם פנויים כרגע מקשר בחייכם, ייתכן אפילו שתתקלו באהבת חייכם, או שלפחות תיהנו מהיכרות מדליקה ומיוחדת. הירח המלא שיאיר היום את הציר שקשור לאהבה, יצירתיות, פרסום, ייחודיות, חברה וילדים, ידגיש נושאים אלה בשבועיים הקרובים וקרוב לוודאי שתחושו רומנטיים יותר או שהזוגיות תעורר בכם מחשבות שונות ולפנויים ולפנויות יהיו יותר הזדמנויות להיכרויות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1