חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום חמישי | 28.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום חמישי! – 28.03.2024

גדי

יום עם מלא אנרגיות שמעולה עבור קידום עצמכם ורעיונותיכם, לפעילות חברתית, להשתתפות באירועים, יצירת קשרים, להשגת מידע ולקבלת תשומת לב רבה מהסובבים וזהו גם יום מצוין לצאת לדרך חדשה ועצמאית. כדאי שתנצלו את מיקום הכוכבים גם כדי להביט קדימה, לכן הקדישו חלק מזמנכם לתכנון עתידכם.

דלי

יום לחוץ למדי לפניכם ונראה שיש חשיבות למימד הזמן וליכולת לקבל החלטות ותגובות נכונות במהירות. הירח שנע היום במזל עקרב מעורר את גזרת הקריירה והתדמית הציבורית, דבר שמפנה אליכם תשומת לב רבה, לכן מצפים מכם להפגין יותר רצינות, שליטה עצמית ויכולת ניהול. ייתכן שאף תחושו שאתם יכולים ואפילו צריכים לשמש דוגמא לאחרים.

דגים

זווית הכוכבים תעודד עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. זהו יום נהדר ליציאה לסרט או למופע מעניין וגם לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון בענייני היום. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

 

טלה

מדובר באחד הימים בהם תרגישו קושי להיות או לפעול לבד ועבודה משותפת יכולה לעודד חיבור אינטימי יותר בהמשך. ייתכן שתזדמן לכם הזדמנות לעשות עסקה, שלכאורה נראית מושכת ומשתלמת מאוד, מומלץ שלא תמהרו לקפוץ עליה בטרם בדקתם וביררתם את כול הפרטים והעלויות הנלוות. כדאי להתייעץ גם בתחושות הבטן שלכם ובבני המשפחה.

שור

מסעו של הירח בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שמעודדת אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. על כן נראה שאתם תחפשו היום את לשון המאזניים היום, תנסו להלך בין הטיפות בלי להירטב, וזאת מכיוון שאתם תרצו שהכול ילך בצורה הרמונית בלי תקלות וחיכוכים. מצד שני ייתכן  שתהיו מהוססים יותר בקבלת החלטות.

 תאומים

יום לחוץ למדי שיבחן את היכולת שלכם לגבש קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. בכול מקרה, חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם בלי להתפזר יותר מדי. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1