חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | 29.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שישי! – 29.03.2024

גדי

מדובר ביום מלא שינויים שבו מצב הרוח, המרץ והאנרגיה הידידותית שליוו אתכם בימים האחרונים, יתפוגגו בהדרגה בשעות הערב המאוחרות, זאת בעקבות מעבר הירח מבית החברים התוסס לבית מצולות הנפש המופנם והרגיש. על כן, מומלץ שתנצלו את האנרגיה הידידותית שתמלא אתכם היום למפגשי חברים או להשתתפות באירועים שונים. אולם, לגבי המשך סוף השבוע, רצוי שלא תתכנו מראש פעילויות מורכבות ומאמצות מדי ותשאירו לעצמכם מרווחי זמן למנוחה, תנו  עדיפות לאירועים רגועים ואינטימיים יותר.

דלי

על אף שהיום נפתח עם הירח שנמצא במסעו לבית הקריירה והתדמית, מה שיכול לגרום לכם להיות נוקשים ולחוצים, אך זהו יום מצוין לסידורים ולתיקונים שונים, בבית או במכונית ובעיקר כדי לעזור למישהו מבני המשפחה. בשעות הערב המאוחרות יעבור הירח לבית החברים, מה שיהפוך  את המשך סוף השבוע למרגש ודינמי יותר, וזה יתאים לבילוי שונה, כמו להשתתפות באירועים מעניינים ולמפגש עם אנשים חדשים שאולי יזינו אתכם במידע שימושי או שישפיעו על חשיבתכם ויעוררו את סקרנותכם לגבי נושא שטרם הכרתם.

דגים

זווית הכוכבים תעודד עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. זהו יום נהדר ליציאה לסרט או למופע מעניין וגם לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון בענייני היום. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

 

טלה

מדובר באחד הימים בהם תרגישו קושי להיות או לפעול לבד ועבודה משותפת יכולה לעודד חיבור אינטימי יותר בהמשך. ייתכן שתזדמן לכם הזדמנות לעשות עסקה, שלכאורה נראית מושכת ומשתלמת מאוד, מומלץ שלא תמהרו לקפוץ עליה בטרם בדקתם וביררתם את כול הפרטים והעלויות הנלוות. כדאי להתייעץ גם בתחושות הבטן שלכם ובבני המשפחה.

שור

מסעו של הירח בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שמעודדת אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. על כן נראה שאתם תחפשו היום את לשון המאזניים היום, תנסו להלך בין הטיפות בלי להירטב, וזאת מכיוון שאתם תרצו שהכול ילך בצורה הרמונית בלי תקלות וחיכוכים. מצד שני ייתכן  שתהיו מהוססים יותר בקבלת החלטות.

 תאומים

יום לחוץ למדי שיבחן את היכולת שלכם לגבש קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. בכול מקרה, חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם בלי להתפזר יותר מדי. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1