חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יום למחר | יום ראשון | 31.03.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 31.03.2024

גדי

תתחילו את השבוע ברמת אנרגיה לא גבוהה שמקשה לכם לפעול ולקדם את תכניותיכם. הירידה האנרגטית מגבירה זמנית את רגישותכם ופגיעותיכם וייתכן שתחושו צורך להתנתק קצת, כדי לחפש פינה שקטה בה תוכלו להפליג במחשבות, אולם אם אתם מכירים מישהו חכם, דיסקטי ואמין כדאי לשוחח ולשתף אותו בלבטיכם. ככלל ביום כזה רצוי לתכנן את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה. עדיף שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו למחר

דלי

תתחילו את השבוע כשאתם במצב רוח טוב ביותר, סקרן וחברותי וכדאי שתפתחו את ליבכם לחברים וגם לאנשים זרים שעשויים להפתיע אתכם היום ובגדול. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטאניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. אולם ייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.

דגים

תתחילו את השבוע כשהירח נמצא בבית הקריירה, מיקום די תובעני שמגביר את הלחץ עליכם ודורש מכם לפעול באיפוק ובנחישות, אך זהו בהחלט יום מוצלח וקידומם של ענייני הקריירה. תוכלו בהחלט להגיע היום להישגים די מרשימים אם שתגלו היום יותר איפוק, נכונות לקיחת אחריות, נחישות, אך יחד עם כול אלה רצוי שתפרגנו לאחרים.

 

טלה

תתחילו את השבוע נמרץ ואופטימי המלווה בדחף עז לעשות היום משהו מרגש, שונה ולא שגרתי. הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים, מעורר את סקרנותכם ומעודד לחשיבה פילוסופית וגם לצורך להשמיע את דעותיכם או להגן על תפיסת עולמכם. יום מצוין לטיפול בענייני לימודים ובכול הקשור לחו”ל. ייתכנו היום גם מפגשים עם אנשים מעניינים, אולי אף תקבלו הצעה או בשורה חשובה.

שור

תתחילו את השבוע מצוין להתייעצות והתעסקות בענייני כספים ורגשות. המשך שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יסייע את העמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. מומלץ שתנצלו את היכולת המשופרת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר.

 תאומים

תתחילו את השבוע ביום מצוין לשפר את היחסים עם הסובבים בעבודה ולהפתיע את בני הזוג בהפגנת יצירתיות רומנטית. ענייני יחסים, אהבה ושיתופי פעולה יתפסו מקום חשוב בסדר היום שלכם במחצית השבוע הראשונה ומיקום הירח היום יכול לסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שונות שנוצרו לאחרונה בתחומים אלו. אולם מאידך אל תמהרו להאמין להבטחות ולמשמע אוזניים, ואל תחשפו מידע רגיש על עצמיכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1