חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שני | 01.04.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 01.04.2024

גדי

נסיגת כוכב חמה, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית המשפחה והמגורים, מה שעלול ליצור אי הבנות ביניכם לבין מישהו בני המשפחה ולשבש נושאים שמתקשרים לנושא המגורים. נראה שעד סוף החודש אין לחתום על חוזה שכירות, מכירה או קניית דירה. כמו כן ייתכנו כעת יותר תקלות בצנרת ובמכשירים חשמליים, בעיקר מכשירי תקשורת –  כמו במכונית, בטלפון, רדיו, בטלוויזיה ובמחשב ואכן אין זה זמן מוצלח לרכישת מכשירים אלו.

דלי

נסיגת כוכב חמה, שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית התקשורת, הניידות והחשיבה. לכן, עד סוף החודש יתכנו יותר בלבולים, אתם עשויים למסור או לקבל מידע משובש, או שתסבלו מבעיות תקשורת שונות עם הסובבים, דבר שיכול לשבש לכם את השגרה .כמו כן חשוב שתקפידו ותוודאו שהוראות שקיבלתם או נתתם הובנו כראוי. מומלץ גם שתבדקו את תקינות רכבכם ותגבירו את הערנות והזהירות כשאתם נוהגים.

דגים

נסיגת כוכב חמה, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות, תחל היום רשמית בבית הכספים. לכן עד סוף החודש ייתכנו יותר טעויות או אי הבנות ובמצבים שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. על כן חשוב שתקפידו יותר בכל הפרטים שקשורים לתשלומים ולפעולות בחשבונות הבנק. עם זאת, תקופת זו מצוינת להבנה מסוימת שיכולה להוביל לשינוי תפיסת עולמכם הכלכלית, או  לגביית חובות מהעבר, לכן מומלץ שתבדקו, אולי אתם זכאים להחזרי מס, או כספים ממקור כלשהו.

 

טלה

אתם בוודאי חשים, מזה כמה ימים, בשיבושים ותקלות שונות במכשירי חשמל, אלקטרוניקה או תקשורת וזאת קרוב לוודאי, בגלל נסיגת כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה, שתחל היום במזלכם. על כן הקפידו מעכשיו ועד סוף החודש בבחירת המילים כיוון שפליטת פה עשויה לקלקל לכם הרבה יותר מאשר בזמן אחר, בעיקר ביניכם לבין בני הזוג או אנשים קרובים במקום העבודה. רצוי גם שתמנעו כעת, מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר שקשורים לתקשורת, היזהרו מטעויות חשבונאיות ואחרות ובדקו היטב כל מידע שאתם מקבלים, כיוון שהסבירות לטעויות גובר, בתקופת הרטרו.

שור

נסיגת כוכב חמה, כוכב החשיבה והתקשורת תחל היום אצלכם בבית מצולות הנפש והסודות. הדבר עלול לגרום לכם עד סוף החודש לבלבולים, לקבלת מידע שגוי, או לבלבל את הוראותיכם. אמנם זה אינו זמן מוצלח לעשות עסקים ולחתום על חוזים, מנגד זה זמן מצוין להתבוננות פנימה, להתחברות אל הצד הפחות מודע ולהתעמקות במניעים הפסיכולוגים שמניעים אתכם. אצל חלק מכם אולי יופיעו בתקופה זו חלומות מוזרים  שיכולים לעזור לכם להבין טוב יותר את הפחדים והסיבות התת- הכרתיים, שאינכם מודעים להם בדרך כלל, שבסופו של דבר מפריעים לכם לפעול.

 תאומים

נסיגת כוכב חמה, כוכב החשיבה והתקשורת שתחל היום בבית החברים, השאיפות והתקוות לעתיד, עלולה לגרום עד סוף החודש לבעיות תקשורת ולאי הבנות עם חברים. ייתכנו גם בעיות עם חברות גדולות, איתם אתם מצויים בקשר עסקי ודברים שציפיתם שיתרחשו יתעכבו או ישתבשו. גם תקלות במכשירי תקשורת ואלקטרוניקה אופייניות לתקופת הרטרו, לכן רצוי שתמנעו החודש, מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר אלה שקשורים לתקשורת, היזהרו גם מטעויות חשבונאיות ואחרות ובדקו היטב כל מידע שאתם מקבלים, מכיוון שהסבירות לטעויות גוברת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1