חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום רביעי | 03.04.2024

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

ענייני זוגיות, שיתופי פעולה ונושאים פיננסיים הם התחומים שיודגשו אצלכם בימים הקרובים ומה שתעשו ישפיע מאוד על עתידכם. האינטואיציה שתגבר בצוהרי היום תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי אולם יש צורך גם ביכולת טובה להעריך את הסיכונים כמו גם היכולת להשיג מידע קונקרטי. כמו כן מומלץ לנצל את הלילות הקרובים להעמקת הקשר הזוגי.

אריה

מסעו של הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו עוד יום עמוס למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, להימנע מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות. אולם מעבר הירח בצוהרי היום לבית הזוגיות, ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה. אגב, הלילות הקרובים מומלצים להקדשת יותר תשומת לב לבני הזוג.

בתולה

יום מלא שינויים שיפתח בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שמגביר את מצב הרוח הטוב וממלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לפעמים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל והחברותי עשוי להשתנות בצוהרי היום בעקבות מעבר הירח למזל דלי, מה שיכול להגביר את העומס בעבודה, את הרגישות הבריאותית, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתכניותיכם בימים הקרובים.

 

מאזניים

מצב רוחכם ילך ויהיה טוב יותר בצוהרי היום ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת, שתלווה אתכם גם בימים הקרובים. למעשה, מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות וזהו בהחלט עשוי להיות ערב נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

עקרב

האנרגיה הזריזה שליוותה אתכם בימים האחרונים תלך ותדעך בצוהרי היום והרגישות שבכם תלך ותגבר. ענייני משפחה או מגורים עשויים להיות מודגשים בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות הצהרים למזל דלי, מה שעשוי לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

קשת

מסעו של הירח בשעות אחר הצהרים לבית החשיבה והתקשורת, יסייע לכם בימים הקרובים להבין את המתרחש במהירות, אך ייתכן שכדי לעמוד בעומס תאלצו לעסוק בכמה נושאים בו זמנית, מה שעלול לעודד גם פיזור נפש. ימים אלה מצוינים השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לפעולות שונות בהקשר ללימודים וגם לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת או למפגש חברתי ולשיחה אישית בארבע עיניים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות