חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום חמישי | 04.04.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום חמישי! – 04.04.2024

גדי

מסעו של הירח בבית הכספים מחבר אתכם שוב לעולם החומר הארצי וזה הזמן לקבלת החלטות מעשיות, בשיקול דעת קר וזהיר. בעיקר כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, במיוחד אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם.

דלי

מסעו של הירח במזלכם יעורר את המרץ ויגביר את המוטיבציה שלכם. למעשה האווירה סביבכם תשתפר, אנשים יגיבו בצורה חיובית להצעותיכם ולדעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים.

דגים

רגישות ונמרצות תתיש אתכם היום ואף תטו להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם, לכן אתם עשויים גם להיפגע ולהיעלב די בקלות. הירח שמשייט במזל דלי ובבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים שלכם עשוי לבלבל ולגרום לכם להתעייף במהירות וגם לעורר בכם תחושת ריחוק וניתוק ממה שמתרחש סביבכם. עם זאת, זהו יום מוצלח להפגנת יצירתיות, לביטוי רגשי ועשיית מחווה נדיבה למישהו, וגם יום מבורך להתנדבות ומתן עזרה אחרים.

 

טלה

יום מלא אנרגיה שמעולה לקידום עצמכם ורעיונותיכם, לפעילות חברתית, להשתתפות באירועים, יצירת קשרים, להשגת מידע ולקבלת תשומת לב רבה מהסובבים וזהו גם יום מצוין לצאת לדרך חדשה ועצמאית. כדאי שתנצלו את מיקום הכוכבים גם כדי להביט קדימה, לכן הקדישו מחשבה לתכנון עתידכם.

שור

יום לחוץ ומלא אירועים לפניכם ולכן יש חשיבות למרחב הזמן וליכולת לקבל החלטות נכונות בזריזות. הירח שנע היום במזל דלי מעורר את גזרת הקריירה והתדמית הציבורית, דבר שמפנה אליכם תשומת לב רבה, לכן מצפים מכם להפגין יותר רצינות, שליטה עצמית ויכולת ניהול. ייתכן שאף תחושו שאתם יכולים ואפילו צריכים לשמש דוגמה לאחרים.

 תאומים

זווית הכוכבים תעודד היום עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. זהו יום נהדר ליציאה לסרט או למופע מעניין וגם לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון בענייני היום. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1