חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום שבת | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שבת | 10.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שבת! – 10.02.2024

גדי

אתם צפויים להפוך לנהנתנים ובזבזניים מאוד גם היום עד לשעות הצהרים. הקצב האיטי יחסית של הימים האחרונים ישתנה בשעות אחר הצהרים המוקדמות בעקבות מעבר הירח למזל אריה וכדאי שתנצלו זאת למפגשים חברתיים ולבילוי קליל ומשעשע. מיקום הירח עשוי לגרום לכם להשתעמם בקלות מפעילות שגרתית, אולם הוא מעודד פעילות משותפת בחברת מכרים, שכנים או חברים מהשכונה.

דלי

אתם תבלו הבוקר מאנרגטיות גבוהה בזכות המרץ הרב שיזרים בכם הירח שבמזלכם וכדאי שתנצלו זאת כדי לבלות וליהנות בחברת החברים ובאירועים שונים. מעבר הירח בסביבות שעות הצהריים לבית הכספים ישנה את האווירה ויעורר בימים הקרובים את הצדדים החומריים שבכם ואולי אף ידרבן אתכם לצאת לשווקים ולרכוש מוצרים בלי לעשות חשבון.

דגים

האנרגיות צפויות להיות נמוכות הבוקר ולא יהיה נורא אם תנוחו ותאספו כוח עד לשעות הצהרים המאוחרות. המרץ וההתלהבות ישובו למלא אתכם משעות הצהריים, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה, שידרבנו את רובכם להפגין יותר ספונטניות וכדאי שתכינו תוכניות מעניינות לבילוי להמשך השבת.

 

טלה

הפעלתנות והאנרגיה החברותית שליוו אתכם בימים האחרונים ילכו וידעכו בהדרגה משעות אחר הצהרים המוקדמות  בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מה שיכול להגביר את הרגישות ולהפיל עליכם תשישות ואי חשק. לכן, אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי משעות אחר הצהרים ונסו למלא את הריקנות הפנימית, בדברים בעלי תוכן רוחני וגם בילוי מאוורר במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר, לעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

שור

הקשיחות עדיין שולטת בכם הבוקר אך מעבר הירח אל הבית החברתי ישנו משעות אחר הצהרים המוקדמות את האנרגיות שלכם לידידותיות יותר ואת הקצב למהיר יותר, עם זאת תיתכן איזו חוסר רציפות בין הדברים ואולי אף יתרחשו אירועים לא צפויים. שינוי במיקום הירח, יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את רוב תשומת הלב. כמו כן ישתפרו סיכויי ההצלחה לפנויים ולפנויות שביניכם ולכן מומלץ להשתתף באירועים ולנצל הזמנות לבילוי.

 תאומים

מצב רוחכם הקליל וההרפתקני ימשיך למלא אתכם גם הבוקר מתאים לפעילות משחררת ולא שגרתית. אולם האנרגיות יחלו להשתנות בסביבות 15:30, זאת בעקבות מעבר הירח לבית התדמית, מה שידרוש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית שנובעים גם מהצורך לעשות איזו הפרדה בין ההיגיון לרגשות. מיקומו החדש של הירח עשוי לגרום לכם גם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולפעמים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1