חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום ראשון | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום ראשון | 11.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום ראשון! – 11.02.2024

גדי

פתיחת השבוע מצוינת לבחינה של המטרות שלכם בחיים, נצלו בתבונה את יכולות החשיבה, הביטוי והתקשורת שלכם שבמיטבם היום, לשיחות חשובות ולהתייעצויות. מיקום הירח בבית החשיבה והתקשורת, יכול גם לעודד אתכם לחפש לעצמכם תעסוקה מעניינת אך גם יכול לגרום לכם לבזבז את זמנכם בשיחות ובפטפוטי סרק. קרוב לוודאי שהתקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום ולכן תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה ספציפית. לכן, נסו להיות יותר אובייקטיביים ולבחון את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

דלי

השבוע מתחיל כשהירח, נע בבית הכספים, מה שגביר את הזדהותכם עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות. היום תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם ואולי תקבלו הצעה מפתה, שחשוב לבדוק היטב. בכול מקרה רצוי שתשלטו ביצרים הצרכניים שלכם, כדי שלא תסתבכו בהוצאות כספיות מיותרות.

דגים

הירח ששוכן במזלכם מזיז אתכם היום במרץ לשבוע חדש, מבטיח ואנרגטי, שמעניק לכם נוכחות וייתכן שאף תחשפו היום לאפשרויות מלהיבות. כדאי שתנצלו זאת לקידום עניינכם במרץ וביצירתיות או ליוזמה או להתחלה חדשה, אך גם גלו רגישות והתחשבו בצרכי הסובבים.

 

טלה

השבוע הזה מתחיל ברמת אנרגיה נמוכה שמקשה לכם לפעול ולקדם את תכניותיכם. הירידה האנרגטית מגבירה זמנית את רגישותכם ופגיעותיכם וייתכן שתחושו צורך להתנתק קצת, כדי לחפש פינה שקטה בה תוכלו להפליג במחשבות, אולם אם אתם מכירים מישהו חכם, דיסקטי ואמין כדאי לשוחח ולשתף אותו בלבטיכם. ככלל ביום כזה רצוי לתכנן את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה. עדיף שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו להמשך השבוע.

שור

אתם מתחילים את השבוע כשאתם במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי וכדאי שתפתחו את לבכם לחברים וגם לאנשים זרים שעשויים להפתיע אתכם היום ובגדול. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. אולם ייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.

 תאומים

השבוע מתחיל כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מיקום די תובעני שמגביר את הלחץ עליכם ודורש מכם לפעול באיפוק ובנחישות, אך זהו בהחלט יום מוצלח וקידומם של ענייני הקריירה. תוכלו בהחלט להגיע היום להישגים די מרשימים אם שתגלו היום יותר איפוק, נכונות לקיחת אחריות, נחישות, אך יחד עם כול אלה רצוי שתפרגנו לאחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1