חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שני | 12.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שני! – 12.02.2024

גדי

הזריזות שליוותה אתכם בימים האחרונים תלך וידעך במהלך שעות הצהריים המאוחרות והרגישות שלכם תלך ותגבר ואולי יתבטא הדבר גם בתנודתיות במצב הרוח ובמופנמות מסוימת. כנראה שענייני משפחה או מגורים יודגשו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל טלה, מה שעשוי גם לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

דלי

היום שלכם יפתח בקצב חלש אך נינוח ושעות הבוקר מתאימים לעיסוק בנושאים מעשיים בסיסיים כגון: פרנסה, טיפול בענייני כספים וקניות. אולם מעבר הירח במהלך שעות הצהריים המאוחרות לבית החשיבה והתקשורת יגביר את קצב ההתרחשויות ויעודד אתכם לחשוב בהגיון ולהיות תקשורתיים, חברתיים וקלילים יותר. מומלץ שתנצלו את הערבים הקרובים כדי להתאוורר קצת באירועים שונים, אך הגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

דגים

היום הזה נפתח כשהירח נע עדיין במזלכם, מה שמזרים בכם אנרגיה מוגברת שתסייע לכם להמשיך לקדם במרץ את עניינכם. ייתכן שמעבר הירח, במהלך שעות הצהריים המאוחרות לבית הכספים, ייצור הזדהות רבה מדי עם הצד החומרי של החיים ולכן נראה שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר בימים הקרובים.

 

טלה

נראה שאינכם במיטבכם בשעות הבוקר בשל מסעו של הירח בבית ה-12, הוא בית מצולות הנפש והפעילות שמאחורי הקלעים וזה די מקשה עליכם הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. אולם המרץ וההתלהבות יחזרו אליכם במהלך שעות הצהריים המאוחרות, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה.

שור

מסעו של הירח הבוקר במסעו בבית החברתי, מה שיעניק לכם יכולת מצוינת להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. אולם מעבר הירח במהלך שעות הצהריים המאוחרות לבית מצולות הנפש, יגרום לירידת אנרגיות שתקשה עליכם להמשיך לפעול בקצב הנוכחי. לכן, אל תתכננו יותר מדי תוכניות לערב ולימים הקרובים, התעסקו יותר בדברים בעלי תוכן רוחני. בילוי בימים אלה במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר ולעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

 תאומים

מצב רוחכם בתחילת היום עדיין קצת נוקשה, אולם האמביציה הגבוהה תסייע לכם לקדם עוד כמה משימות וכן זהו יום מוצלח נוסף לקידום ענייני הקריירה. גם הבוקר אתם יכולים לבלוט ואף להשפיע על הסובבים או על תהליך קבלת ההחלטות.  אולם, מעבר הירח לקראת במהלך שעות הצהריים המאוחרות מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1