חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום שלישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שלישי | 13.02.2024

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם מחכה לכם היום מפגש מהנה או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בתחום העסקי? ומה לגבי היחסים עם הקרובים והחברים, זה הזמן לראות אם הכל יעבור בצורה הטובה ביותר עבורכם ליום שלישי! – 13.02.2024

גדי

מסעו של כוכב מאדים הנמרץ למזל דלי, עשוי לעודד את הצד החומרי שבכם ולדרבן אתכם בחמישה וחצי השבועות הקרובים לחפש דרכים חדשות להגדלת הרווחיות. מצד שני, יתכן שהוצאותיכם יגברו, בעיקר בגלל שהצורך לקנות ולרכוש דברים שונים גובר לפעמים, מבלי לעשות הרבה חשבון למצבכם הפיננסי. עדיף שתנסו להפגין בתקופה זו יותר איפוק ותתעלו את האנרגיה הזו לשיפור התחרותיות ולמציאת דרכים הגיוניות לאיזון התקציב ולהגברת החיסכון.

דלי

מסעו של כוכב מאדים הנמרץ למזלכם יחזק אתכם פיזית ויגביר את הביטחון העצמי ואלה יגבירו בחמישה וחצי השבועות הקרובים את יכולתכם למנף יוזמות חדשות משלכם, להפגין יותר תחרותיות ולהרשים את הבוסים ברמת הביצוע המצוינת שלכם. אלא, שבתקופה זו אתם עלולים דווקא להתקשות בקבלת מרות. לכן, במקום להתעמת, עדיף שתבקשו לקבל לידכם פרויקטים עצמאיים יותר. מאחר שכוכב מרס, מייצג גם אנרגיה אגרסיבית ואימפולסיבית מאוד, חשוב שתהיו זהירים ומבוקרים יותר, תעדיפו גישה דיפלומטית ואת עודפי האנרגיה שנותרו בכם תפרקו בפעילויות ספורטיביות, מהנות ומרגיעות.

דגים

בחודשיים הקרובים אתם עשויים להרגיש אכזבה מכך שמאמציכם לקדם נושאים מסוימים לא עולים יפה, ואולי אחרים זוכים בתהילה שלדעתכם מגיעה לכם. בעקבות כניסת מרס היום למזל דלי, אתם תאלצו להרפות קצת ולהוריד את הקצב וכדאי למקד את מאמציכם בנושאים העיקריים, שאת קידומם רצוי לעשות בשקט, מבלי לעורר יותר מדי תשומת-לב. בתקופה זו יריבים או אויבים סמויים, עשויים לצוץ, אם תנסו להתבלט מדי, או אם תפעלו ממניעים של אגו ורדיפת כבוד, אך תזכו ליותר הערכה אם תפעלו בהתנדבות ובצניעות ותראו נכונות לעזור, להדריך או לייעץ לאחרים.

 

טלה

רצוי שבתקופה הקרובה תפעלו בצורה שתקדם את שאיפותיכם לעתיד. מעברו של מרס, שליטכם האסטרולוגי למזל דלי החברותי ולבית החלומות, השאיפות  והתכניות לעתיד, מצב הרוח שלכם במהלך בחודשיים הקרובים, ילך ויהפוך חברותי מאוד, הפופולריות תגבר, אך גם השגרה תראה לכם משעממת יותר. זהו בהחלט הזמן להשתתף יותר באירועים שונים, לצאת לבילויים ולמפגשים חברתיים, גם מתוך הצורך ביצירת קשרים חדשים, שיווק עצמי והפצת רעיונותיכם. אולם כדי להצליח באמת, יהיה עליכם להפגין גם רגישות חברית, כנה ואמיתית.

שור

למרות שמעברו של מאדים הנמרץ לבית הקריירה והתדמית, יגביר בחמישה וחצי השבועות הקרובים את הלחץ, העומס, אך גם את השאיפה שלכם להישגיות ומצוינות, אך יגביר את המוטיבציה והנכונות שלכם להשקיע יותר בבניית הקריירה שלכם. אמנם זו עשויה להיות תקופה עמוסה, לחוצה, תובענית ושוחקת, אך זה נובע בעיקר מהשאיפה שלכם להגיע לעמדה בכירה ומכובדת יותר. בתקופה זו יתכנו גם חיכוכים עם אלה שיחושו מאוימים מהצורך שלכם לטפס למעלה, או מאלה שלא יסכימו איתכם ונראה שעדיף שתמצאו לעצמכם פרויקט אותו תוכלו לנהל בצורה עצמאית, אם מעט מאוד התערבות מלמעלה.

 תאומים

בשל מסעו של מאדים הנמרץ, למזל דלי, אתם נכנסים היום לתקופה חדשה, בת כחמישה וחצי שבועות, של דינמיות מרגשת, שמעודדת סקרנות ופתיחות להתנסויות ולנושאים חדשים שטרם הכרתם. תקופה זו מצוינת ללמידה וזה בהחלט הזמן לבחור לעצמכם קורס או השתלמות, הרצאה מעניינת, לצאת יותר לנסיעות ולטיולים בארץ ואפילו מעבר לים, אך היזהרו שלא תיסחפו להרפתקנות וללקיחת סיכונים מיותרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1