חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שישי | שמועה מזלות

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

רגישותכם תתעצם בסופ”ש ולכן ייתכן ותהיו פגיעים יותר, תחושו חסרי אנרגיה או מושפעים מדי מהאווירה סביבכם. כול זאת נובע משיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. למעשה הירח שמתארח בבית מצולות הנפש זקוק לשקט ולמנוחה נפשית ופיזית וזה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

אריה

מסעו של הירח בסופ”ש בגזרה החברתית, ייכנס למיקום שיעצים את הצורך שלכם להתבלט ולהדגיש את הצד הייחודי שבכם, לבלות במקומות הומים, וגם יעודד קצב התרחשויות מהיר לצד אירועים מפתיעים או לא צפויים. על כן מומלץ שתשתחררו ותהיו ספונטניים, ידידותיים, יוזמים ויצירתיים יותר. כך אתם תיהנו יותר מהתרחשויות השונות שמצפות לכם בסוף השבוע.

בתולה

על אף שאתם יכולים לשים עכשיו בצד את ענייני היומיום ולהשתחרר קצת בבילויים מזדמנים או יזומים. נראה שתוכלו גם להתייעץ ביומיים הקרובים עם כל מיני אנשים על מה שמטריד אתכם ובהחלט יש סיכויי שתמצאו פתרונות מעניינים. עם זאת, היזהרו שמיקום הירח לא יהפוך אתכם לשיפוטיים, כי אז תראו את הדברים רק בשחור או לבן ואז תפספסו חלק גדול מהתמונה.

 

מאזניים

סופ”ש מעולה לבילויים בלתי שגרתיים. מסעו של הירח אמש לבית הרחבת האופקים עשוי להביא לכם הזדמנות לשבור את השגרה בפעילויות מעניינות, שישכיחו מכם קצת את מה שמטריד אתכם. מצד שני, מיקום הירח ישפר את כושר הביטוי שלכם, יחדד את החשיבה וייתכן שיחות ומפגשים יביאו לכם מידע או רעיונות שיעזרו לכם לפתור את הבעיות שמטרידות אתכם כעת.

עקרב

מסעו של הירח בסופ”ש לבית האינטימיות והרגשות העמוקים, יעצים את רגשותיכם וימלא אתכם תקווה אילמת, לאינטימיות רועמת. עם זאת, יהיה קל לרגש ולפתות אתכם בסוף השבוע לא רק במילים של חיבה ואהבה, אלא גם בשכיות חמדה ובכל מיני מציאות ומבצעים, אז אם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה ואף רצוי שתצאו לקניות עם רשימה ממוקדת ומסוננת היטב. במידה שתתחברו נכון, לזרימה הטבעית של הדברים, צפויה לכם בסוף השבוע הפתעה נעימה, כי תפגשו אדם עם השפעה רבה על חייכם.

קשת

מסעו של הירח בבית הזוגיות מראה שזהו סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי רגוע ורומנטי, שמצוין גם לשיחות אינטימיות ולפתיחות רגשית. אולם כדי ליהנות יותר מהיומיים הקרובים, רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו ולא נורא אם תרצו קצת את בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם, יהיו היום יותר הזדמנויות ומזל באהבה ואין ספק שכדאי שתמצאו הלילה במפגשים חברתיים ובמסיבות.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות