חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום שני | שמועה מזלות

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

מסעו של הירח הבוקר בבית התקשורת, מה שימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. בכול אופן יום מוצלח ללימודים ומבחנים, אבל אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. בכול אופן מעבר הירח אחר הצהריים למזל מאזניים, ישפיע גם עליכם ואתם תעדיפו כנראה לבלות בחברת האנשים הקרובים לכם, אולי להישאר בבית ולצפות בתכניות בטלוויזיה או לבקר בני משפחה.

אריה

עניינים כלכליים ממשיכים להיות מודגשים גם היום ואם אתם עומדים לפני הוצאת כספים גדולה, אזי כדאי לא למהר, רצוי לבדוק שוב אם ישנם אופציות זולות יותר, או להתייעץ עם מישהו שיש לו ניסיון רב משלכם בתחום. הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה בשעות אחר הצהריים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ובעיקר את הצורך בפעילויות מעניינות.

בתולה

מסעו של הירח היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזהו עוד יום מוצלח להרמת יוזמות והתחלות חדשות או לקידום עניינכם בכול תחומי החיים. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים, וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי.

 

מאזניים

למרות שמסעו של הירח הבוקר בבית תת המודע ומצולות הנפש, ממשיך לעורר מצבים מוזרים, ירידה במוטיבציה ועליה בפיזור הנפש. על כן חשוב שתקפידו היום יותר בכללי הזהירות וכדאי שתרשמו לעצמכם את סדר היום ותקבעו מראש את המשימות החשובות שאסור לכם לפספס. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים למזלכם, ימלא אתכם באנרגיה נמרצת יותר וכדאי שתתחילו להכין תוכניות מעניינות לבילוי ליום הבחירות.

עקרב

האנרגיה החברותית ממשיכה לפעם בכם וכדאי שתאיצו בקצב קידום המשימות זאת מכיוון שבשעות אחר הצהריים יעבור הירח לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית, מה שיקשה עליכם להמשיך בקצב הנוכחי. מומלץ שהערב תיקחו פסק זמן מכול הדברים ותרשו לעצמכם לנוח ולאגור כוחות.

קשת

עוד יום מציאותי שקשור לעניינים פרקטיים ויומיומיים, ולכן רצינות, יעילות וקפדנות הן מילות המפתח שלכם גם היום, לכן  הציבו את ענייני העבודה בראש סדר העדיפויות. אולם, מעבר הירח בשעות אחר הצהריים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום לקצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת. מומלץ שתנצלו זאת הערב ומחר ביום הבחירות למפגש חברים, או לפעילות מבדרת כלשהי.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות