חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

הורוסקופ יומי | יום רביעי | שמועה מזלות

Zodiac astrology signs for horoscope, simple lineart illustration

השמועה אומרת...

שתפו

סרטן

יום מעולה במיוחד לקידום עניינים מעשיים אולם חשוב לגלות היום אסרטיביות ולא למהר לוותר על מה שמגיע לכם. יתכן שתתקשו לסרב למישהו, כנראה שבמקום העבודה, אולי בגלל היחסים הידידותיים שביניכם. זהו גם יום מצוין להתייעצות ולקבלת החלטות בנושאים פיננסיים ואצל חלק מכם תיתכן היום התרחשות חריגה אבל חיובית בתחום זה.

אריה

בין הימים הכי טובים והאנרגטיים בחודש זה, בו אתם יכולים להתבלט ברעיונות יצירתיים, ביכולת אנרגטית להזיז דברים או ליצור קשר שישפיע מאוד על חייכם ואולי גם תקבלו היום בשורה חיובית שתרומם את מצב הרוח. יום נהדר להתחלה חדשה, לקידום ענייני העבודה וגם לכיבוש לבבות. רצוי שתפגינו יותר ספונטניות ואל תמהרו לדחות הצעות לא שגרתיות שינחתו עליכם במפתיע.

בתולה

בעקבות המצב האנרגטי הנחות, כדאי שתתרכזו קודם בנושאים העיקריים והדחופים ואת הטיפול ביתר העניינים, תדחו למחר. ייתכנו אי הבנות, קושי ביצירת שיתוף פעולה ואולי גם מצבי ביקורת וטרוניות מאלה שאתם התחייבתם כלפיהם, אך אתם מתקשים לספק היום את הסחורה. בכול מקרה מומלץ שתגלו מספיק גמישות כדי למצוא את דרך הביניים לספק את כול המעורבים בלי שתוותרו על העקרונות שלכם.

 

מאזניים

יום מלא אנרגיה, שבו הנושא החברתי מקבל חיזוק. הקצב מהיר, אך חוסר הרציפות בדברים נמשך ויתכנו גם הפתעות או ניתוק פתאומי ממישהו או ממשהו. זהו יום מוצלח מאוד לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ויום מוצלח ליצירת קשרים עם חברות גדולות. עם זאת רצוי שתזדרזו לסיים היום כמה שיותר דברים, מאחר שמחר צפויה לכם ירידה אנרגטית.

עקרב

על אף שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, הרי שאתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה היום, נראה כי לפעמים אתם עשויים להיות גם מאוד עקשניים. ייתכן שתקבלו היום איזו משימה לא קלה שלא נראית מלהיבה ברגע הראשון, אולם היא יכול להוות אבן דרך חשובה לעתידכם המקצועי.

קשת

זווית הכוכבים תגביר היום את היצירתיות שלכם וגם את הרצון ביותר חופש פעולה או בפעילות לא שגרתית. זהו יום מצוין לליבון תכניותיכם, לשיחה על עתידכם המקצועי ולבחינת חלופות שונות שיוצעו לכם. עם זאת ייתכן שאצל חלק מכם תגבר אף הנטייה ללקיחת סיכונים, אך בכול מצב רצוי שלא תסחפו יותר מדי. מומלץ שתגוונו את פעילותכם היום וצאו לסיור מקצועי, הרצאה מעניינת או השתלמות.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות