הורוסקופ יומי יום ראשון 2022

הורוסקופ יומי 08.05.2022 – יום ראשון – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

הנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח מתחזקת בתחילת השבוע וגוברת הנטייה שלכם להגיב ממקום רגשי ולפעמים אף בקיצוניות שעלולה ליצור חיכוכים. עדיף שתגלו קצת יותר שליטה עצמית ותנסו להתגמש קצת יותר. התחום הפיננסי עשוי להתעורר והדבר יכול להביא לכם מידע, רעיונות או הזדמנויות מעניינות שכדאי לבדוק לעומקם אולם רצוי גם להתייעץ עם אדם אמין ומנוסה, בטרם תפעלו.

דלי

הירח שמשייט גם היום בבית הזוגיות פותח את השבוע בתחושה נעימה וסלחנית שתעודד אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. יתכן שתראו היום הססניים או שתתקשו בקבלת החלטות ולו גם הפשוטות ביותר. עם זאת, זהו יום מצוין לשפר את היחסים עם הסובבים בעבודה, ליצירת שותפויות ושיתופי פעולה וגם כדי להפתיע את בני הזוג בהפגנת יצירתיות רומנטית.

 

דגים

השבוע נפתח ביום לכאורה שגרתי שמוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה וזאת מכיוון שאתם מאוד מעשיים ויכולים אף לקדם את השינויים שכל כך רציתם שלעשות בעיקר שקשורים לעבודה. כמו כן זה גם יום מוצלח לצאת לסידורים, לעריכת ניקיון או הסדר הכללי שדחיתם, ייתכן שאף תמצאו לפתע משהו שפעם אבד לכם.

 

טלה

אתם פותחים את השבוע טעונים באנרגיה רבה, חברותית ותחרותית ובמצב רוח נהדר ומהלך חדש שייחל כעת עשוי להשפיע רבות על עתידכם, עם זאת כדאי שתפעלו בזהירות ולא תמהרו בקבלת ההחלטות החשובות, בעיקר כאלה שנוגעות לענייני כספים. מאחר שיהיה לכם קל יותר להשפיע היום על הסובבים ובכלל זה גם על בני המין השני, הרי שזהו יום מוצלח ליצירת קשרים, לקידום רעיונותיכם וגם למפגש רומנטי קליל ומהנה.

שור

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מופנם ורגיש במיוחד, שמעודד שינויים תכופים במצב הרוח ונטייה להתרגש כמעט מכול דבר. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך ותתמקדו בעניינכם מבלי להיות מעורבים במה שלא נוגע אליכם ישירות. כדי לשחרר ולהיטען באנרגיה, כדאי בימים אלה לארח או להתארח אצל חברים ומומלץ גם ליזום חוויה גסטרונומית בביתכם או במסעדה מיוחדת ששמעתם עליה.

 

 תאומים

אתם מתחילים את השבוע מלאים באנרגיה נמרצת וסקרנית שתסייע לכם בעיבוד המידע והנתונים וגם תדרבן אתכם לעסוק בכמה נושאים בו-זמנית. זהו יום מצוין לנסיעה ארוכה ולהסתכלות עמוקה יותר על החיים, רצוי שתפגינו יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים. עם זאת, זה ממש לא הזמן המתאים להיפתח ולחשוף את מצוקותיכם ובעיקר את סודותיכם בפני אחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1