הורוסקופ יומי יום חמישי 2022

הורוסקופ יומי 04.08.2022 – יום חמישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אתם תהפכו סקרניים ותקשורתיים יותר בשלושת השבועות הקרובים וקצב ההתרחשויות והאירועים עשוי להפוך מהיר יותר בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה למזל בתולה ולבית הרחבת האופקים, הלימודים ונסיעות לחו"ל. בתקופה זו תתחזק היכולת האינטלקטואלית שלכם ויהיה לכם קל לראות את הדברים מזווית אחרת, ובצורה רחבה יותר. אתם תהפכו צמאים לידע, אולי אפילו רוחני, ייתכנו יותר נסיעות, טיולים ואולי אף יציאה לחו"ל. עם זאת רצוי שתמנעו מלהפגין יותר מדי עקשנות, התנשאות, יוהרה או אגוצנטריות בהשקפת עולמכם.

דלי

מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה למזל בתולה ולבית הסקס, הרכוש המשותף וההשקעות, יהפוך אתכם לעקשניים יותר או שיהיה לכם קשה לקבל בשלושת השבועות הקרובים דברים רבים כפשוטם ותחושו צורך להעמיק ולחקור. נושאים פיננסים עשויים לעלות בתקופה זו על הפרק ויתכן שתגלו שהצרכים, והרצונות שלכם מתנגשים כעת במגבלות תקציביות. אולם חשיבה נכונה ויצירתית תניב רווחים, או לפחות תעזור לכם לאזן את התקציב.

 

דגים

קרוב לוודאי שאתם או בני זוגכם תזדקקו בשלושת השבועות הקרובים ליותר תמיכה ועידוד, מכיוון שההיסוסים יגברו ויהיה לכם אולי קושי לקבל החלטות לבד. מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה שנכנס היום למזל בתולה ולבית הזוגיות שיתופי הפעולה, יעודד אתכם בתקופה זו, לשתף יותר אחרים ובעיקר את בני זוג או השותפים לעבודה, בתחושותיכם ובמחשבותיכם.

 

טלה

מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית העבודה והבריאות, יגביר בשלושת השבועות הקרובים את המודעות לנושא התזונה, הכושר הגופני והבריאות ויעניק לכם גם חשיבה מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. יתכן שבתקופה זו יהיה לכם יותר קל לנתח נתונים שונים, אך אתם עשויים גם להסתבך בפרטים הקטנים.

שור

קצב האירועים יגבר בשלושת השבועות הקרובים ויהיה לכם קל יותר להיות ספונטניים ולשעשע את הסובבים, בעקבות מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה לבית היצירה, ההנאות והרומנטיקה. בתקופה זו תוכלו להפגין יותר השראה ולהביע את רגשותיכם גם באופן יצירתי יותר, תוכלו לפתח קשרים חדשים, להופיע בפני קהל או לקדם את עצמכם די בקלות.

 

 תאומים

הקשר עם בני משפחה עשוי להיות חשוב ומשמעותי יותר בעיניכם בשלושת השבועות הקרובים, בעקבות מעבר מרקורי לבית שקשור לענייני המגורים ולבני המשפחה. זה הזמן לשתף את הקרובים לכם בתחושותיכם וגם להיות רגישים יותר למצוקות הקרובים אליכם. אצל חלקכם עשויים אף לחזור אירועים מן העבר באופנים שונים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1