הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 26.08.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

בעקבות מעבר כוכב חמה, כוכב החשיבה והתקשורת למזל מאזניים, אתם תהפכו שקולים יותר בשבועות הקרובים וחשיבתכם תהפוך למעשית, אסטרטגית וממוקדת יותר, בעיקר בכל הקשור לקידום המטרות הקרייריסטיות שלכם. זה הזמן להראות את הרצינות ויכולת הניהול שלכם, אך הימנעו משיפוטיות, ביקורתיות או התלהמות יתר ובעיקר מחיכוכים עם עמיתים לעבודה ועם בעלי תפקידים בכירים.

דלי

אתם תהפכו סקרניים ותקשורתיים יותר בשבועות הקרובים וקצב ההתרחשויות והאירועים עשוי להפוך מהיר יותר בעקבות מעברו של כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה למזל מאזניים ולבית הרחבת האופקים, הלימודים ונסיעות לחו"ל. בתקופה זו תתחזק היכולת האינטלקטואלית שלכם ויהיה לכם קל לראות את הדברים מזווית אחרת, ובצורה רחבה יותר. אתם תהפכו צמאים לידע, אולי אפילו רוחני, ייתכנו יותר נסיעות, טיולים ואולי אף יציאה לחו"ל. עם זאת רצוי שתמנעו מלהפגין יותר מדי עקשנות, התנשאות, יוהרה או אגוצנטריות בהשקפת עולמכם.

 

דגים

מעברו של כוכב חמה, כוכב התקשורת, החשיבה למזל מאזניים ולבית הסקס, הרכוש המשותף וההשקעות, יהפוך אתכם לעקשניים יותר או שיהיה לכם קשה לקבל בשבועות הקרובים דברים רבים כפשוטם ותחושו צורך להעמיק ולחקור. נושאים פיננסים עשויים לעלות בתקופה זו על הפרק ויתכן שתגלו שהצרכים, והרצונות שלכם מתנגשים כעת במגבלות תקציביות. אולם חשיבה נכונה ויצירתית תניב רווחים, או לפחות תעזור לכם לאזן את התקציב.

 

טלה

קרוב לוודאי שאתם או בני זוגכם תזדקקו בשבועות הקרובים ליותר תמיכה ועידוד, מכיוון שההיסוסים יגברו ויהיה לכם אולי קושי לקבל החלטות לבד. כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה שנכנס היום למזל מאזניים ולבית הזוגיות שיתופי הפעולה, יעודד אתכם בתקופה זו, לשתף יותר אחרים ובעיקר את בני זוג או השותפים לעבודה, בתחושותיכם ובמחשבותיכם.

שור

מעבר כוכב חמה, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית העבודה והבריאות, יגביר בשבועות הקרובים את המודעות לנושא התזונה, הכושר הגופני והבריאות ויעניק לכם גם חשיבה מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. יתכן שבתקופה זו יהיה לכם יותר קל לנתח נתונים שונים, אך אתם עשויים גם להסתבך בפרטים הקטנים.

 

 תאומים

קצב האירועים יגבר בשבועות הקרובים ויהיה לכם קל יותר להיות ספונטניים ולשעשע את הסובבים, בעקבות מעבר כוכב חמה, כוכב ושליטכם האסטרולוגי לבית היצירה, ההנאות והרומנטיקה. בתקופה זו תוכלו להפגין יותר השראה ולהביע את רגשותיכם גם באופן יצירתי יותר, תוכלו לפתח קשרים חדשים, להופיע בפני קהל או לקדם את עצמכם די בקלות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1