הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 26.08.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

סרטן

הקשר עם בני משפחה עשוי להיות חשוב ומשמעותי יותר בעיניכם בשבועות הקרובים, בעקבות מעבר כוכב חמה לבית שקשור לענייני המגורים ולבני המשפחה. זה הזמן לשתף את הקרובים לכם בתחושותיכם וגם להיות רגישים יותר למצוקות הקרובים אליכם. אצל חלקכם עשויים אף לחזור אירועים מן העבר באופנים שונים.

 

אריה

בעקבות מעברו של כוכב חמה, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזל מאזניים, אתם תהפכו בשבועות הקרובים לסקרניים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו  מידע מכל סוג או ואחרים יחושו חוסר מנוחה, אי שקט נפשי, אולי בגלל שקצב ההתרחשויות סביבכם, מואץ יותר. לתלמידים שבניכם מיקום זה עשוי לעזור להצלחה רבה יותר בקליטת חומר חדש ולהצלחה במבחנים.

בתולה

מעברו של כוכב חמה לבית הכספים שלכם היום הופכת את העניינים הכספיים לאקטואליים יותר ובמהלך בשבועות הקרובים עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי.  מצד שני, ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים פיננסיים, חיכוכים הקשורים לכספים, ותסכולים רגשיים שעשויים לקבל את פיצוים בקניות ורכישות שונות ולפעמים גם מיותרות.

 

מאזניים

מעבר כוכב חמה, כוכב החשיבה והתקשורת למזלכם, ישפיע על חשיבתכם, שתהפוך בתקופה זו למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בתקופה זו יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה. עם זאת, אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית ואם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים ומומלץ שגם תגבירו את זהירותכם בדרכים.

עקרב

ייתכן שתחושו בזמן הקרוב, חוסר שקט נפשי וקושי לבטא את עצמכם בעקבות מעברו של כוכב חמה, כוכב החשיבה והתקשורת, לבית תת- המודע ומצולות הנפש. בשבועות הקרובים אתם עלולים לחוות בלבול מחשבתי וקושי לשתף אחרים במחשבותיכם, אולי מחשש שזה יפעל בסופו של דבר נגדכם. השגיחו בתקופה זו על כספכם מפני אובדן וטעויות והגבירו את ערנותכם גם במהלך הנסיעות ובקבלת החלטות חשובות.

קשת

הצורך שלכם להיחשף ולחשוף את דעותיכם יגבר בשבועות הקרובים, בעקבות מעבר כוכב חמה, כוכב החשיבה והתקשורת, לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד. המיקום החדש עשוי לעודד אתכם לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר. נצלו זאת כדי להיות פעילים יותר מבחינה חברתית ונצלו הזדמנויות להרחבת המעגלים החברתיים שלכם וליצירת קשרים עסקיים לעתיד.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

 

המשך הכתבה בעמוד הבא