הורוסקופ יומי יום שישי 2022

הורוסקופ יומי 05.08.2022 – יום שישי – שמועה מזלות

שתפו

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

הירח שוב יתארח בסוף השבוע בגזרה החברתית, מיקום שיגביר את הצורך שלכם להתבלט ולהדגיש את הצד הייחודי שבכם, לבלות במקומות הומים, וגם יעודד קצב התרחשויות מהיר לצד אירועים מפתיעים או לא צפויים. על כן מומלץ שתשתחררו ותהיו ספונטניים, ידידותיים, יוזמים ויצירתיים יותר. כך אתם תיהנו יותר מהתרחשויות השונות שמצפות לכם בסוף השבוע. ייתכן שהיכרות שתתרחש בסוף השבוע תתפתח בהמשך לקשר עמוק ומיוחד.

דלי

אמנם מיקום הירח יכול לעורר בכם קשיחות ושיפוטיות. עדיף  שתהיו מאופקים ושקולים בדבריכם, במהלך סוף השבוע, מכיוון שמישהו יכול להיפגע, לנטור לכם בהמשך.  על כן עדיף שתשימו בצד את ענייני היומיום ותשתחררו בבילוי בשניים. תוכלו גם להתייעץ ביומיים הקרובים עם כל מיני אנשים על מה שמטריד אתכם ובהחלט יש סיכויי שתמצאו פתרונות מעניינים. עם זאת היו בררניים במי אתם בוחרים לשתף את הדברים ומצד שני הימנעו מלראות את הדברים רק בשחור או לבן.

 

דגים

מעבר הירח אמש לבית הרחבת האופקים עשוי להביא לכם הזדמנות לשבור את השגרה בפעילויות מעניינות ומגוונות, שישכיחו מכם קצת את מה שמטריד אתכם. מצד שני, מיקום הירח ישפר את כושר הביטוי שלכם, יחדד את החשיבה וייתכן שיחות ומפגשים יביאו לכם מידע או רעיונות שיעזרו לכם לפתור את הבעיות שמטרידות אתכם כעת.

 

טלה

אתם הופכים הרבה יותר רגישים, אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים בסוף השבוע הזה, בעקבות שיוט הירח בבית התשוקות והחושניות. מיקום זה יעודד אתכם להתחבר למקומות הכי רגשיים שבכם ולשדר ביומיים הקרובים: רגישות, תקיפות וחושניות, מה שבהחלט מתאים לסוף שבוע לוהט. לפנויים ופנויות שבניכם זה יכול להיות סוף שבוע מפתיע ומרגש ומומלץ לנצלו היטב.

שור

הירח בבית הזוגיות מראה שמצפה לכם סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי ורומנטי וגם לשיחה אישית ולליבון עניינים שבלב. כדי ליהנות יותר מהיומיים הקרובים רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו. בעיקר התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג והפתיעו אותם ביוזמה רומנטית יצירתית. גם לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי לנצל את מיקום הכוכבים לבילוי חברתי ולהיכרויות רומנטיות.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו יום שישי לחוץ וטורדני למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים לזולת, ורצוי שתמנעו מביקורתיות ובעיקר תקפידו בשמירת כללי הזהירות והבטיחות. כמו כן, שימו לב בסוף השבוע הזה לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת נחלשות ובריאותכם תהיה רגישה יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1