הורוסקופ יומי יום רביעי 2021

הורוסקופ יומי 20.10.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

היום הזה מתאים מאוד לבילוי בחברת הילדים, בני המשפחה וחברים קרובים. רצוי שתפגינו היום יותר איפוק וגמישות ובעיקר תיזהרו מחיכוכים עם מישהו מבני המשפחה. הלחץ עליכם גובר בעקבות הירח המלא שיאיר היום את הציר שקשור לענייני המשפחה, המגורים, קריירה וגם התדמית הציבורית. לכן ייתכן שיתחדדו אצלכם נושאים אלו, וכנראה יהיה צורך בקבלת החלטות חשובות בצורה ברורה ואחראית. מומלץ שתתייעצו באנשים קרובים אך גם תקשיבו לתחושות הבטן שלכם.

 

דלי

יום שמתאים לברור ולליבון דברים שאולי לא העזתם לברר עד כה. כדאי לנצל היום הצעות לבילוי גם אם הדבר דורש נסיעה ארוכה. הירח המלא שיאיר היום את ציר החשיבה, התקשורת, והסקרנות עשוי לעלות על הפרק מחשבות לשדרוג מכשירי תקשורת וניידות או מחשבות בנוגע ללימודי המשך ואף נסיעה לחו"ל. גם השקפת העולם שלכם עשויה להשתנות כעת  ואתם עשויים לראות דברים מזוויות ראייה אחרות. טיב הקשר עם הסובבים, השכנים, האחים והאחיות חשוב יותר וכדאי להתאמץ לשפר אותו.

דגים

ענייני הכספים חוזרים כעת לעורר בכם אופטימיות ותחושה שהשפע חוזר לזרום אליכם, אך כדאי שלא תמהרו להגדיל את ההוצאות לפני ששקלתם היטב את התוצאות. הירח המלא שיאיר היום את בית הכספים והערכים החומריים שלכם, עשוי לגרום לכם לממש תכניות חיסכון ורווחים מהשקעות שונות כדי לממן מסע קניות ורכישות. אולם יתכן שזה יפעל דווקא הפוך ויעודד אתכם לחפש אפיקי השקעה וחיסכון חדשים.

 

טלה

יום מצוין לשיפור היחסים וליצירת זוגיות או שתופי פעולה חדשים. הירח המלא שיאיר היום את מזלכם ישפר את במצב הרוח, יחזק את הביטחון העצמי ויטעין אתכם באנרגיה רבה. המודעות לצרכים שלכם תגבר וקרוב לוודאי שתגבירו את המאמץ לספק אותם, אך רצוי שתנסו גם להבין את הצרכים של בני הזוג או של השותפים שלכם בכל התחומים. אולם, מי שהדבר יגביר בו דווקא את האגו, ימצא את עצמו דיי מהר מסוכסך עם בני הזוג ואולי גם עם אחרים.

שור

הירח המלא שיאיר היום את בית הסודות שהוא גם בית החולשות, ההדחקות והאויבים הנסתרים, יעזור לכם להתחבר אל הצד הנסתר של התודעה העצמית שלכם. אצל חלק מכם זה עשוי לפעול כנסיבות חיצוניות, בדרך כלל דיי מוזרות, או לגרום לכם לגלות שמישהו פועל נגדיכם מאחורי גבכם. מצד שני, זה יכול לעודד רצון להרחיב את המודעות, לעסוק בפעילות רוחנית כלשהי ואולי גם יפיח בכם רוח התנדבותית.

 

 תאומים

הירח המלא שיאיר היום את הבית שקשור לחברים, קשרים עם חברות גדולות והשאיפות לעתיד, יסייע לכם להשפיע על רבים. יום מוצלח לפגישות עם נציגי חברות אחרות, למפגשים חברתיים או מקצועיים והזמן להיפתח, למעגלים חברתיים חדשים. מאידך, יתכנו גם הפתעות ומצבים שקשה לצפות אותם מראש ואפילו צינון קשר חברתי מסוים. לפנויים/יות שביניכם זו עשויה להיות תקופה מצוינת להיכרויות רומנטיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1