הורוסקופ יומי יום חמישי 2021

הורוסקופ יומי 21.10.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

נראה שזה הולך להיות יום לא שגרתי, אולי קצת תזזיתי אך בהחלט מתאים למי שאוהב ריגושים ובילויים סוערים. תוכלו להתחיל כבר היום את סוף השבוע כבר או לכול הפחות תוכלו לתכנן תכניות מעניינות ורצוי גם לא שגרתיות. הרגישות תירגע היום והאופטימיות תגבר, זאת בעקבות מעבר הירח למזל שור ולגזרה שמתקשרת להנאות, יצירתיות ופרסום, זה אחד מהמיקומים האהובים עליכם במיוחד. על כן נראה שמצפים לכם יומיים וחצי לא שגרתיים בהם תתמלאו באנרגיה רבה ותחרותית שיסייעו לכם להתבלט ואף להגדיל את השפעתכם על הסובבים. תוכלו להתחיל כבר היום את סוף השבוע כבר או לכול הפחות תוכלו לתכנן תכניות מעניינות ורצוי גם לא שגרתיות.

 

דלי

מעבר הירח למזל שור יעורר בכם ביומיים וחצי הקרובים את הצד הרגשי שבכם ויהיה לכם נחמד יותר לבלות באווירה ביתית ולארח את החברים הקרובים או את בני משפחה. אולם, רגישותכם הגבוהה עשויה ביומיים אלה להגביר את תאבונכם ואף לעורר את היצירתיות שלכם בהכנת תבשילים לשבת. לרומנטיקנים בניכם כדאי לנצל את מצב הכוכבים ליזום ארוחה אינטימית לאור נרות או כדי להפתיע את בני הזוג בשולחן לשנים במסעדה מיוחדת.

דגים

מצב הרוח ישתפר היום, בעקבות מעבר הירח למזל שור, מיקום בו ישהה ביומיים וחצי הקרובים. מיקום הירח ישפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם, לכן החשיבה הופכת נמרצת ורעיונית, יהיה לכם קל יותר לקלוט נתונים ולהבין דברים מופשטים וייתכן שגם תחפשו לעצמכם פעילויות לא שגרתיות.

 

טלה

התחום הכלכלי יודגש ביומיים וחצי הקרובים שמוצלחים לעסקים ולניהול כספים. היום הזה מצוין לבדיקת חשבון הבנק, לפגישה עסקית, או כדי לבקש העלאה או סיוע כספי. מיקום הירח יגרום לכם גם להיות ולהראות מושכים וסקסיים מהרגיל. כדאי שתנצלו זאת ביומיים וחצי הקרובים, לביטוי צרכי האהבה שלכם. עם זאת כדאי שתפגינו גם יותר ערנות, מאחר שאתם עשויים לקבל היום עצה טובה, או לשמוע מידע חשוב, אך מצד שני רצוי שאתם תהיו פחות נדיבים במתן מידע לאחרים

שור

הירח יתארח במזלכם ביומיים וחצי הקרובים. זה ימלא אתכם באנרגיה רבה, מתלהבת ומעודדת הישגים וזה בהחלט הזמן להיות ידידותיים ולהתבלט יותר ואפילו לצאת ביוזמה מקורית משלכם. נצלו את היום הזה לדחיפת הנושאים שהכי חשובים לכם, לסגירת פיגורים, להתחלות חדשות וגם לתכנון תכניות לסוף השבוע.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית מצולות הנפש מראה שהגיע הזמן להוריד קצת את הקצב ולשוב להטעין את המצברים הפיזיים והנפשיים שהתרוקנו במהלך החודש. הרשו לעצמכם ביומיים וחצי הקרובים להתאמץ פחות והתאימו את תכניותיכם ליכולת ולקצב האישי שלכם. עדיף שתטפלו כעת בנושאים העיקריים והדחופים ודחו את השאר ואת קבלת ההחלטות החשובות להתחלת השבוע הבא. כמו כן מומלץ שתקפידו להיות מסודרים ומאורגנים היטב ותנהגו על פי כללי הזהירות הן במהלך העבודה והן בשעת הנהיגה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1