הורוסקופ יומי יום חמישי 2021

הורוסקופ יומי 14.10.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

הירח שמשייט היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים. ייתכן שתזכו כעת לתמיכה מפתיעה מכיוון שלא ציפיתם, אם תבדקו את הדבר לעומק יתברר לכם שמאחורי הדברים עומדים אינטרסים ושיקולים קרים, שיכולים להיות בסיס לשיתוף פעולה גם בהמשך.

 

דלי

חזרת הירח למזלכם, תמלא אתכם ביומיים הקרובים באנרגיה רבה, תחרותית ויוזמת, אך גם ברגישות. זהו יום נהדר ליצירת שיתופי פעולה, מה שיסייעו לכם לקדם טוב ומהר יותר את עניינכם. זהו גם יום מצוין להתחלה חדשה, לשיפור היחסים עם הסובבים בעבודה, ליצירת קשרים, לבילוי עם חברים ולחיזור עדין אך החלטי.

דגים

בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש אתם תחושו היום ירידה אנרגטית שעשויה להשפיע עליכם מבחינה פיזית ונפשית. אתם עשויים להיות היום הרבה יותר מבולבלים, מפוזרים ורגישים וייתכנו אולי גם שיבושי תכניות שלא באשמתכם. על כן הרשו לעצמכם להתאמץ פחות והתאימו את תכניותיכם ליכולת ולקצב האישי שלכם.

 

טלה

מעבר הירח לבית החברים, יגרום לכם להיות הרבה יותר קלילים, משעשעים, ידידותיים ופתוחים להיכרויות  וכדאי שתנצלו את היומיים הקרובים למפגשים מלהיבים ולמסיבות. בימים אלה, עשויות להתעורר בכם מחשבות על עתידכם, או שיהיה לכם צורך בפעילות שונה מהפעילות היומיומית הרגילה. זה גם הזמן להפגין יותר עצמאות או לפחות להרגיש חופשיים מתלות באחרים.

שור

היומיים הקרובים הולכים להיות תובעניים ועל כן חשוב שתפגינו יותר קור הרוח.  זהו למעשה יום מוצלח להתמקצעות, ליצירת קשרים מקצועיים ולהיחשפות לנושאים חדשים בתחום המקצועי. זה עשוי להיות גם יום שדורש מכם הפגנת רצינות, סמכותיות, קור-רוח, כושר אלתור, הקפדה על סדרי עדיפויות ודיוק בזמנים.

 

 תאומים

קצב ההתרחשויות יהפוך מהיר יותר ביומיים הקרובים בעקבות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה שידרוש מכם לגלות יותר ערנות לצד יכולת קבלת החלטות מהירה. מעבר הירח למזל דלי יגביר בכם את ההשראה והדמיון ויעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. ימים אלו נהדרים לטיול, להיחשפות לנושאים חדשים, אתם עשויים לקבל בשורה טובה וייתכנו גם מפגשים מרתקים עם אנשים מעניינים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1