הורוסקופ יומי יום שישי 2021

הורוסקופ יומי 15.10.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

התחום החומרי יודגש אצלכם גם ביום השישי הזה ואם לא תדעו לספקו נכון, הוא עשוי להיות מנותב להוצאת כספים לרכישות ולקניות שונות, במטרה לפצות את עצמכם על החסכים הנפשיים. מצד שני, אם אתם זקוקים לסיוע כספי, הרי שזהו יום מוצלח לכך והכתובת הראשונה לבדוק זאת היא בתוך המשפחה. גם שיחה עם חבר קרוב יכולה להביא לכם עצה טובה או רעיון מוצלח.

 

דלי

המשך שיוט הירח במזלכם ימלא אתכם בתחילת סוף השבוע באנרגיות טובות שיעודד אתכם להפגין חמימות, הבנה וסימפתיה לאנשים סביבכם. מומלץ שתנצלו היום את מיקומו של מרס הנמרץ שמתארח כעת בבית החברה, להשתתפות באירועים שונים ולהרחבת המעגל. למי שמחפש כרגע עבודה מומלץ לשתף בכך את חבריו, ייתכן שאחד מהם מכיר מישהו שצריך אתכם או ששמע על משרה פנויה.

דגים

למעשה התחלת סוף השבוע הזה מתאים יותר, למנוחה, או לבילוי רגוע בחברת אנשים קרובים. הפגינו יותר רגישות לסובבים ובעיקר עזרו או היעזרו בבני הזוג, בהכנות שנותרו לכם לשבת. הירח שמשייט במזל דלי ובבית הסודות ומצולות הנפש, גורם בדרך כלל לירידה אנרגטית וצורך בשקט ובמנוחה – נפשית ופיזית. חלק מכם עשויים לחוש קצת בלבול, ריחוק מסוים בדידות ואפילו דכדוך. אולם ייתכן שתקבלו הצעה לצאת להסתובב קצת בחוץ, דבר שיכול לשפר את מצב הרוח, עם זאת מומלץ שלא אתם תנהגו ברכב.

 

טלה

כדאי שתנצלו את מיקום הירח בתחילת סוף השבוע הזה להשתתפות בפעילויות חברתיות מגוונות. הירח שיתארח רוב סוף השבוע בבית החברים, יגביר את הפופולאריות שלכם, ויעורר אצל חלק מכם גם את הצרכים החברתיים והרומנטיים שלכם. לפנויים שביניכם ריכוז הכוכבים בבית התשוקות עשוי להפתיע אתכם בהיכרות מפתיעה או בהתחדשות קשר שניתק.

שור

שיוט הירח בבית הקריירה מגביר את הצורך שלכם לקחת יוזמה ולהיות מעשיים יותר. עם זאת הקשיחות והשיפוטיות שמשתלטת עליכם יכולים לעורר היום עימותים עם אנשים קרובים ובעיקר עם בני משפחה. לכן מומלץ שתהיו קשובים יותר בתחילת סוף השבוע לצרכי הקרובים לכם ותנסו להעניק את התמיכה שדרושה להם, גם אם זה דורש מכם לשנות תכניות או אפילו להקריב במידה מסוימת.

 

 תאומים

אתם נוטים היום לסקרנות, שובבות ולהרפתקנות, מצב הרוח מתאים ליציאה לנופש וטיולים וגם למסיבות בטבע ובכלל. על כן זה נראה כיום שישי מרגש ודינאמי שמתאים לבילוי שונה, להשתתפות באירועים מעניינים ולמפגש עם אנשים חדשים שאולי יזינו אתכם במידע שימושי, או שישפיעו על חשיבתכם ויעוררו את סקרנותכם לגבי נושא שטרם הכרתם. עם זאת ייתכנו גם הפתעות ומצבים לא צפויים, אולי תקבלו איזו הצעה לבילוי שתדרוש מכם לקבל החלטה מהירה וספונטנית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1