הורוסקופ יומי יום שבת 2021

הורוסקופ יומי 23.10.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות יגבר בשבועות הקרובים, אך קצב הדברים משתנה ויתכנו הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. מעבר השמש לעקרב, מתרחש בבית החברים והתוכניות, והשאיפות לעתיד, לכן בשבועות הקרובים אתם תהיו יותר חברותיים ופופולריים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

 

דלי

בארבעת השבועות הקרובים אתם תדרשו להפגין יותר נחישות, מעשיות, מיקוד וגם להיות מפוכחים, בוגרים ואחראיים, בעקבות מעבר השמש בערב למזל עקרב ולבית המזוהה עם הקריירה והתדמית הציבורית שלכם. קרוב לוודאי שבתקופה זו תהיה עליה משמעותית בעומס ובלחץ שיופעל עליכם ולוח הזמנים יהפוך צפוף עד שלפעמים תתכן אצלכם תחושה, שהשעון משחק תפקיד מרכזי מדי. ייתכן צורך בקבלת החלטות חשובות או במתן תשובות ברורות. תתכן יותר ביקורתיות, מגע עם דמויות מבוגרות וסמכותיות ויתכנו לפעמים גם רגשות אשם על דברים שקשורים לעבר.

דגים

קרוב לוודאי, שבארבעת השבועות הקרובים יהיה לכם חשוב יותר להשמיע או להגן על דעותיכם ורעיונותיכם, ויתכן שתהיו דווקא  פחות סבלניים לשמוע את מה שלאחרים יש לומר. תקופה זו מצוינת לקריאה, למידה יצירת קשרים או לנסיעה אל מעבר לים, אך היזהרו לא להיות הרפתקנים מדי ואל תיסחפו בלקיחת סיכונים.

 

טלה

ענייני כספים ורגשות יהפכו לנושא הלוהט של השבועות הקרובים, בעקבות מעבר השמש לבית ההשקעות והתשוקות, אולם קצת איפוק לא יזיק לכם. השבועות הקרובים עשויים להעביר אתכם גם תהליך פסיכולוגי נפשי מסוים ומעבר השמש יעורר אצל רובכם את הצורך לחוות את החיים בצד הרגשי והעמוק שלהם. מצד שני, זה בהחלט הזמן להתחבר לצד הפנימי והנסתר שבכם ואולי אף להתעניין בנושאים רוחניים, מיסטיים, להתייעץ עם מיסטיקנים או להשתתף בהרצאות מודעות.

שור

השמש נכנסת היום לעקרב ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם, לכן השבועות הקרובים הם הזמן להתפייס, לשפר ולהעמיק את הקשר הקיים או להתחיל קשר רומנטי או שותפות חדשה. מיקום השמש ישכך בהדרגה את אגרסיה שבכם ואולי אף תעורר בארבעת השבועות הקרובים את הצדדים הרומנטיים ואת הצורך והרצון לפעול בצורה הרמונית ודיפלומטית עם הסובב.

 

 תאומים

זהו זמן טוב להוכיח יעילות, זיכרון טוב לפרטים וכושר ניתוח אנליטי. בעקבות כניסת השמש לעקרב ולבית העבודה והבריאות שלכם, התקופה הקרובה תבחן אצלכם בהישגיות בעבודה ובהוכחת יעילות גבוהה יותר וכושר ארגון. המודעות וההבנה שלכם בנושאים הקשורים לבריאות גוברת ולכן יתכן שתחושו צורך להתחיל בדיאטה ואולי גם להגביר את הפעילות הגופנית והספורטיבית. תתכן אולי נטייה לחנך ולבקר אחרים, אך אתם עשויים גם להוכיח זיכרון טוב לפרטים וכושר ניתוח אנליטי או בצורך לחוש לעזרת אחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1